Match odds 412576
FootBoom ⚽ Турниры Vbet Лига Михайло Кополовець: "З президентом "Минаю" ми не вороги, можливо, я ще повернуся в клуб"
^

Михайло Кополовець: "З президентом "Минаю" ми не вороги, можливо, я ще повернуся в клуб"

1073

Михайло Кополовець: "З президентом "Минаю" ми не вороги, можливо, я ще повернуся в клуб"
Фото - "Минай"

Відомий в минулому футболіст Михайло Кополовець, який донедавна займав посаду спортивного директора "Минаю", в бесіді з кореспондентом Footboom підтвердив, що залишив клуб, а також поділився своїми думками щодо планів на майбутнє.

"На даний момент я не є спортивним директором "Минаю", фактично ці обов’язки виконує Сергій Білан Зустрічі з президентом в мене не було, ми так розбіжалися. Всі бачили ту ситуацію, яка тоді була з командою, повна неясність. Це був великий стрес для президента, для мене, для всіх. Наразі команда, слава богу, повернулася у Прем’єр-лігу.

Можливо, в майбутньому в мене ще буде зустріч із керівництвом клубу і щось поміняється, але на даний момент є те, що є. В клубі мене немає, я, відповідно, не приймаю там жодних рішень. В будь-якому випадку я не виключаю, що можу повернутися до "Минаю", я для цього клубу не чужий, як і клуб для мене.

З президентом ми не вороги, думаю, ще зустрінемося і поговоримо. Відповідно, я можу повернутися в клуб", - сказав Михайло.

Нагадаємо, "Минай" повернувся до УПЛ на місце "Олімпіка", який знявся з чемпіонату. Свій стартовий матч у сезоні 2021/2022 закарпатці зіграють 11 серпня, початок – о 19:30. Через те, що ситуація навколо остаточного списку учасників турніру до останнього моменту була незрозумілою, гру з "Динамо" перенесено саме на цю дату.

Читайте также: Василий Кобин: "Буду только рад, если Селезнев докажет, что есть порох в пороховницах"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
01 августа
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения