Match odds 144982
FootBoom ⚽ Турниры Vbet Лига Орест Кузик: "Хочу потішити своєю грою уболівальників, керівництво "Руху" та рідних"
^

Орест Кузик: "Хочу потішити своєю грою уболівальників, керівництво "Руху" та рідних"

418
Орест Кузик: "Хочу потішити своєю грою уболівальників, керівництво "Руху" та рідних"
Фото - Оф.сайт ФК "Рух"

Перший коментар новачка ФК "Рух" Ореста Кузика після підписання угоди з клубом.

- Передусім радий повернутись до Львова. Буду робити все можливе і неможливе, аби команда демонструвала хороші результати. Хочу потішити своєю грою уболівальників, керівництво клубу, своїх рідних. Хочу перемагати з "Рухом".

Грати в себе вдома це завжди особливі емоції. Тут у мене неймовірна підтримка. Це набагато краще, ніж грати за кордоном, адже Львів - моє рідне місто. Адаптація особливо мені не потрібна. Практично усіх хлопців я знаю. Зі всіма спілкуюсь, товаришую. З багатьма раніше грав разом у попередніх клубах.

Чому обрав 9-ий номер? Хотілось, звісно, 17-ий, але він був зайнятий (Сміється). Все одно, сподіваюсь, що 9-ий номер стане для мене щасливий і в ньому я заб’ю якомога більше голів.

Стежив за виступами команди. Наприкінці сезону "Рух" показував дуже хорошу гру, а головне - був результат. Імпонує, що команда грає в комбінаційний футбол, а не вибиває м’яч куди подалі. Цим "Рух" приваблює ще більше вболівальників у свої ряди, бо на такий футбол приємно дивитись.

Рівень українського чемпіонату з кожним роком зростає. Переконаний, цьогоріч він буде ще цікавішим. Знаю, що до УПЛ прикута увага багатьох європейських скаутів. Тому найголовніше для гравця - по максимум викладатись на полі і здобувати результат.

Читайте также: Офіційно: Орест Кузик – гравець "Руху"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: Оф.сайт ФК "Рух"
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения