FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Євген Пасіч: "Пропозиція від "Вереса" надійшла після завершення мого контракту з "Олімпіком"
^

Євген Пасіч: "Пропозиція від "Вереса" надійшла після завершення мого контракту з "Олімпіком"

277

Євген Пасіч: "Пропозиція від "Вереса" надійшла після завершення мого контракту з "Олімпіком"
Фото - nkveres.com

Перший літній новачок "Вереса", півзахисник Євген Пасіч розповів інформаційній службі червоно-чорних про емоції від повернання до народного клубу, возз'єднання з братом та очікування від нового сезону.

- Розкажи, який фактор зіграв вирішальну роль у рішенні повернутися до "Вереса"?

- Ще взимку почали ходити чутки, про те, що Юрій Вірт хотів би бачити мене у своїй команді та возз'єднати з братом. Знав про можливий інтерес з боку "Вереса". Конкретна пропозиція надійшла одразу після завершення мого контракту з "Олімпіком". Мені дуже імпонує "Верес". Тож я навіть не роздумував, коли отримав запрошення. Одразу погодився, як узодили всі деталі.

- Наскільки близьким для тебе є цей клуб?

- Дуже приємно повернутися у "Верес", з яким я свого часу дебютував в УПЛ.

- Що відчуваєш, отримавши можливість знову грати в одній команді з братом?

- Ми хотіли спробувати зіграти на відстані. Але один проти одного зіграти так і не довелось. Тепер будемо знову налагоджувати старі ігрові зв’язки. Коли ми граємо на полі разом з братом - відчуваємо один одного та розуміємо з одного погляду!

- Чого очікуєш від нового сезону з "Вересом"?

- Розраховую приносити користь команді, досягати поставлених цілей, поставлених керівництвом клубу і тренерським штабом. І, звісно, радувати вболівальників перемогами!

Читайте также: Евгений Пасич - первый летний новичок "Вереса"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения