Match odds 337178
FootBoom ⚽ Турниры Vbet Лига "Олександрія" придбала базу з додатковим житловим корпусом за 6,7 млн. грн
^

"Олександрія" придбала базу з додатковим житловим корпусом за 6,7 млн. грн

1326

"Олександрія" придбала базу з додатковим житловим корпусом за 6,7 млн. грн
Фото - Денис Руденко, Footboom

Сьогодні, 28 травня, ФК "Олександрія" придбав у власність футбольну базу разом з додатковим житловим корпусом, який знаходиться на прилеглій території. Вартість угоди склала 6,7 млн. грн, інформує пресслужба "містян".

Футбольна база забезпечена всім необхідним для перебування, проживання та відновлення футболістів. На її території знаходяться два житлових корпуса з одно- та двомісними номерами, їдальня, тренажерний зал, конференц-зал, масажний кабінет, басейн, лазня та автомобільна парковка.

Умови бази дозволять з комфортом розмістити не лише гравців основної команди, а й футболістів команди юніорів.

"Придбання бази – це чергова серйозна інвестиція нашого футбольного клубу в свій розвиток. Тепер всі наші гравці зможуть проживати і відновлюватися на одній території. Окрім того що це буде зручніше з точки зору логістики команди, це допоможе ще сильніше згуртувати хлопців і підсилить командний дух", - зазначив Дмитро Кітаєв, директор ФК "Олександрія".

У власності "Олександрії" залишається також резервна база в Приютівці. Вона допоможе клубу вирішувати питання розміщення спортсменів у перспективі, згідно зі стратегією його розвитку.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения