FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига УПЛ: цікаві цифри та факти 24-го туру чемпіонату України
^

УПЛ: цікаві цифри та факти 24-го туру чемпіонату України

172

Пресслужба УПЛ пропонує увазі вболівальників цікаві цифри та факти 24-го туру чемпіонату України:

Віталій Буяльський, забивши 3-й гол у ворота Ворскли, стає автором рекордного, 1900-го, гола Динамо в Чемпіонатах України. Загалом динамівці забили вже 1902 голи в УПЛ: 1039 – на своєму полі, 862 – на чужому та 1 – на нейтральному.

Шахтар стає другим клубом після Динамо, який долає рубіж у 2000 очок у Чемпіонатах України (всього – 2001).

210-та велика перемога Динамо в УПЛ, в тому числі 14-та над Ворсклою.

1-а в УПЛ велика перемога Інгульця (у 23-й грі).

Ворскла на своєму полі пропускає 350-й гол в Чемпіонатах (після 1-го гола Віталія Буяльського).

Завершилася серія Динамо без пропуску голів в УПЛ, яка тривала впродовж 369-ти хвилин.

40-а перемога Динамо над Ворсклою в Чемпіонатах.

Переможна серія Динамо в матчах з Ворсклою з 5 листопада 2017 року триває в УПЛ 8 матчів, м’ячі 21-3.

Безпрограшний серіал Динамо триває в Чемпіонаті 15 матчів: +13=2, а переможний – 9 ігор.

Динамівці забивають голи впродовж 15-ти ігор УПЛ – 39 м’ячів.

Завершилася серія Динамо без пропусків голів в Чемпіонаті, яка тривала 369 хвилин.

Шахтар обходиться без нічиїх в Чемпіонаті 10 матчів поспіль: 6 перемог та 4 поразки.

Шахтар і далі в УПЛ очок з Дніпром-1 не втрачає – 4-та перемога.

Завершився безгольовий серіал Шахтаря, який тривав в Чемпіонаті 215 хвилин.

Рух не програє в УПЛ впродовж рекордних для клубу 5-ти ігор: 3 перемоги та 2 нічиї.

1-а вольова перемога Львова над Маріуполем (у 14-й грі), Руху – над Олександрією (у 2-й грі), яка стала для рухівців 1-ю домашньою вольовою вікторією в УПЛ (у 12-й грі),

Десна пропускає 100-й гол в Чемпіонатах (після удару Кирила Петрова).

Колос не програє в Чемпіонаті впродовж рекордних для клубу 8-ми матчів: +4=4.

Безпрограшна серія Десни в матчах з Колосом триває в УПЛ 4 гри – 2 перемоги та 2 нічиї.

Завершилася безнічийна серія Десни, яка тривала в Чемпіонаті 8 ігор: 4 перемоги та 4 поразки.

Ворскла 3-й раз повторює клубний антирекорд, пропускаючи на своєму полі 5 голів в одному матчі УПЛ, причому вдруге від Динамо.

Полтавчани перервали домашню безгольову серію в матчах Динамо, яка з 3 грудня 2016 року тривала 440 хвилин.

Перервалася безпрограшна клубна рекордна гостьова серія Дніпро-1, яка тривала в УПЛ 5 ігор: +3=2.

Ворскла обходиться без нічиїх в Чемпіонаті 9 ігор поспіль: 5 перемог та 4 поразки.

Олександрія на полях суперників не перемагає в УПЛ 6 матчів: нічия та 5 поразок.

Програшна гостьова серія Олександрії триває 4 гри, м’ячі 3-10.

Безнічийна серія Олександрії триває в УПЛ 7 ігор: 2 перемоги та 5 поразок.

Маріуполь завершив домашню серію без пропускає голів від Львова в УПЛ, яка з 28 серпня 2018 року тривала 341 хвилину.

120-й матч Львова в УПЛ: +28=37-55 м’ячі 102-176, в тому числі 60-й гостьовий: +17=16-27 м’ячі 49-84.

100-й "сухий" матч Зорі на своєму полі в Чемпіонатах.

40-а безвольна поразка Маріуполя в УПЛ, а більше лише у Карпат – 46.

Безвиграшна домашня серія Маріуполя триває 4 гри – нічия та 3 поразки.

Безнічийний домашній серіал Зорі триває 6 ігор: 5 перемог та поразка.

Закінчилися два серіали Інгульця: безгольовий, який тривав в Чемпіонаті 304 хвилини та без виграшний – 4 гри: нічия та 3 поразки.

Минай утримує гостьовий безгольовий клубний антирекордний серіал, який з 12 грудня минулого року триває в Чемпіонаті 706 (!) хвилин

Минай на полях суперників в УПЛ і далі не перемагає – 13 ігор: 4 нічиї та 9 поразок.

1-й хет-трик Віталія Буяльського в УПЛ (в 165-й грі) був оформлений на 31-й хвилин і став найшвидшим серед усіх хет-триків Динамо.

20-й гол в УПЛ забиває Олексій Хобленко (Дніпро-1), Владислав Кочергін (Зоря), 15-й – Тете (Шахтар), 5-й – Кирило Петров (Колос), 1-й – Остап Притула (Рух, у 20-й грі), Богдан Бойчук (Рух, у 25-й), Енес Махмутовіч (Львів, у 18-й).

2-й гол Віталія Буяльського у ворота полтавчан став для нього ювілейним, 40-м, у складі Динамо у всіх турнірах, загалом вже 41: 26 – в УПЛ, 1 – в Кубку, 13 – у єврокубках та 1 – в Суперкубку.

У 2-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Дмитро Семенів (Львів), який раніше забивав суперникам Чорноморця.

Тете забиває 20-й гол в складі Шахтаря у всіх турнірах: 15-й – в Чемпіонатах, 2 – в Кубку та 3 – у єврокубках.

Владислав Кулач (Ворскла) забив 14-й гол у нинішньому Чемпіонаті, повторивши клубний рекорд результативності за сезон, який зберігався з 1997 року і належав Сергію Чуйченку.

100-й матч в УПЛ провів Артем Бєсєдін (Динамо), 50-й – Ібрахім Кане (Ворскла), Маркос Антоніу (Шахтар), 1-й – бразилець Клейтон (Динамо), 16-річний Ілля Крупський (Ворскла).

110-й гостьовий матч Володимира Шарана на чолі різних клубів УПЛ: +26=32-52 м’ячі 108-169.

Команди Володимира Шарана зазнали 100-ї поразки у всіх турнірах: 85-ї – в Чемпіонатах, 9 – в Кубку та 6 – у єврокубках. 88 поразок Шахтар зазнав біля керма Олександрії, 9 – Говерли та 3 – Карпат.

80-й матч Луіша Каштру на чолі Шахтаря у всіх турнірах: +48=16-16 м’ячі 160-93.

40-й матч Мірчі Луческу біля керма Динамо у всіх змаганнях: +26=7-7 м’ячі 75-35.

Зоря при Віктору Скрипнику здобуває 30-ту перемогу в УПЛ.

10-й матч Олімпіка при Юрію Калітвінцеву: +1=1-8 м’ячі 6-19.

Львів при Анатолію Безсмертному на поля суперників здобув перші очки (у 4-й грі).

10-й раз в УПЛ пробивав пенальті Владислав Кулач (Ворскла) – 8-й гол.

7-й пенальті у ворота Георгія Бущана (Динамо) – 6-й гол.

3-е в УПЛ вилучення Владислава Огирі, в тому числі 1-е в складі Десни.

Шахтар стає автором 70-ї перемоги команд-господарів поля поточного Чемпіонату, а Інгулець – 50 вікторії команд-гостей.

Тур виявився найбільш врожайним в поточному Чемпіонаті на голи команд-гостей – 14 м’ячів.

Дмитро Топалов (Маріуполь) стає автором 250-го гола команд-господарів нинішнього Чемпіонату.