FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига ФК "Колос" зробив заяву щодо інформації в ЗМІ про протиправну поведінку футболістів команди
^

ФК "Колос" зробив заяву щодо інформації в ЗМІ про протиправну поведінку футболістів команди

2311

ФК "Колос" зробив заяву щодо інформації в ЗМІ про протиправну поведінку футболістів команди
Footboom Евгений Савчук

ФК "Колос" (Ковалівка) на офіційному сайті зробив заяву щодо інформації в ЗМІ про протиправну поведінку футболістів команди.

- 19 квітня на сайті Obozrevatel.сom опублікована стаття під назвою "Футболісти "Колоса" устроили дебош в поезде", яка була швидко підхоплена та поширена іншими електронними ЗМІ.

Впадає в очі рівень професійного підходу працівника даного інтернет-порталу (Марія Шевчук), яка для об’єктивного висвітлення інформації не спромоглася звернутися до Клубу за коментарями, але не оминула дорікнути про відсутність реакції з нашого боку.

Офіційно заявляємо, що жодних звернень, в тому числі від правоохоронних органів, журналістів, ЗМІ, Укрзалізниці чи інших учасників даної ситуації на момент виходу вищезазначеної статті до нас не надходило. Крім того, автором статті були використані та розповсюджені зображення і персональні дані інших футболістів, які жодного відношення до даної ситуації не мають.

Вважаємо, що такий підхід професійного журналіста до висвітлення настільки резонансної інформації є недопустимим і в зв’язку з цим не маємо наміру коментувати дану ситуацію постфактум. При цьому, ФК "Колос" засуджує будь-яку протиправну та аморальну поведінку незважаючи на особистості та виступає проти подібних дій.

Читайте также: Футболисты "Колоса" устроили дебош в поезде: подробности от пострадавшей

В той же час, ми переконані, що "відновлення справедливості" за рахунок породження іншої несправедливості є також аморальним. Також, користуючись нагодою хочемо вибачиться перед своїми вболівальниками за те, що ті змушені спостерігати за подібними ситуаціями, - йдеться у заяві ФК "Колос".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения