FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Валерій Федорчук: "Враховуючи ситуацію, у якій перебуває "Рух", матч з "Минаєм" втричі важливіший"
^

Валерій Федорчук: "Враховуючи ситуацію, у якій перебуває "Рух", матч з "Минаєм" втричі важливіший"

135

Валерій Федорчук: "Враховуючи ситуацію, у якій перебуває "Рух", матч з "Минаєм" втричі важливіший"
Фото - fcrukh.com

Півзахисник "Руху" Валерій Федорчук у коментарі клубному медіацентру розповів про підготовку команди до матчу з "Минаєм".

– Від нас всі вже чекають перемоги. Для нас важлива кожна гра, а, враховуючи ситуацію, у якій ми перебуваємо, то цей матч вдвічі-втричі важливіший. До протистояння з "Минаєм" повинні поставитись дуже відповідально. Не можу сказати, що це ключовий матч, адже попереду ще багато ігор. Втім, ми граємо вдома проти прямого конкурента за збереження прописки в елітному футбольному дивізіоні України. Прекрасно розуміємо всю ситуацію. Ніхто рук не опускає. Всі готуються в бойовому настрої.

Насамперед, нас цікавить своя гра. Є моменти, над якими потрібно краще працювати та вдосконалювати їх. Після поразок робимо висновки. Команду суперника повинні правильно розібрати та використати їхні слабкі сторони.

Не дуже тішить той факт, що в останніх матчах ми не забивали. Попередні наші суперники – це команди з верхньої шістки, але в нас були хороші моменти, аби забити. Десь підводить майстерність. Скажу відверто: все йде від психології. В нас багато молодих хлопців. Помітно, що вони моментами скуті, не можуть розслабитися і дуже прагнуть забити. Інколи потрібно просто віддати пас, зіграти на досвіді, - сказав Федорчук.

Читайте также: Валерий Федорчук: "Руководство "Руха" делает все, чтобы уже в следующем сезоне команда стала грозной силой в УПЛ"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения