FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Анатолій Безсмертний: "Наше головне завдання – залишитися в УПЛ"
^

Анатолій Безсмертний: "Наше головне завдання – залишитися в УПЛ"

395
Анатолій Безсмертний: "Наше головне завдання – залишитися в УПЛ"
Фото - ПФК "Львов"

На тижні "Львів" очолив український фахівець Анатолій Безсмертний. 52-річний наставник покликаний у статусі так званого кризового менеджера, адже "городяни" наразі перебувають у підвалинах турнірної таблиці, тому ситуацію слід виправляти негайно. Про підготовку до свого дебютного поєдинку у кріслі головного тренера "Львова" Анатолій Безсмертний розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

-Анатолію Петровичу, Ви прийняли команду посеред сезону у доволі непростому турнірному становищі. Відповідно немає особливо багато часу, аби щось змінювати у плані побудови гри. Чи вдалися Ви, тим не менш, до якихось змін у тренувальному процесі?

–Розумієте, не завжди проведення тренувального процесу залежить тільки від наших задумів. Напередодні виїзду до Запоріжжя планували одне заняття, але через не надто сприятливі погодні умови у Львові провели тренування дещо іншого характеру. Наразі якихось критичних змін робити не будемо. Втім, те, що потрібно якось перелаштуватись, – очевидно. Усе в процесі напрацювання. Будемо потроху змінювати команду. Чудово знаємо, що наше головне завдання – залишитися в УПЛ. Власне тому, будемо, перш за все, рухатись у напрямку виконання поставленого завдання.

-Наступний наш суперник – "Зоря". Як готуєтеся до зустрічі з луганцями?

-Готуємося спокійно, зосереджено. По суті, як і до будь-якого іншого опонента. Знаємо, що "Зоря" на сьогоднішній день у дуже хорошому стані. Команда амбіційна, з добре поставленою грою, тому готуємося до матчу дуже старанно.

-Виділіть, будь ласка, найсильніші сторони нашого майбутнього опонента.

-Насправді, компліментів "Зорі" можна виписати багато. Луганці дуже добре грають в обороні, дуже добре вибігають в контратаки, дуже добре організовують позиційні атаки. Тобто ця команда, відверто кажучи, без суттєвих слабких місць. Загалом, "Зоря" – дуже сильний та хороший колектив.

-Про кадрову ситуацію напередодні зустрічі із "Зорею". Вже декілька днів поспіль не тренується Ренан. Що з ним та чи є ще якісь кадрові труднощі?

–У Ренана травма м’язів, він наразі відновлюється. Гру із "Зорею" також пропустить Махмутовіч, адже у нього перебір жовтих карток. Відповідно до наявних кадрових проблем і будемо вже щось вирішувати, формувати склад комади.

-Наскільки варто очікувати у Вашому дебютному матчі на чолі "Львова" якихось сюрпризів у стартовому складі?

–Наразі не можу дати точну відповідь на це запитання. Розраховуємо на усіх хлопців, які готові грати. У день матчу стартовий склад стане відомий на загал.

Читайте также: Анатолій Безсмертний: "Вчу прізвища та імена гравців "Львова"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения