FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Львів" спростував повідомлення щодо тиску на клуб у мовному питанні
^

"Львів" спростував повідомлення щодо тиску на клуб у мовному питанні

408

"Львів" спростував повідомлення щодо тиску на клуб у мовному питанні
Фото - pfclviv.com

"Львів" на своєму офійному сайті опублікував заяву.

- У соцмережі Твіттер видання "Спортивка" з’явилося наступне повідомлення: "У зв’язку з подіями щодо так званого мовного скандалу навколо тренера Шумського "Львів" почали жорстко пресувати з Києва. Скажімо так, з кіл, максимально наближених до УАФ. Вимагають відповідну заяву для пом’якшення ситуації, яка вийшла за рамки футбольної".

Клуб заявляє, що це повідомлення не відповідає дійсності. Офіційно спростовуємо згадану інформацію газети "Спортивка" та закликаємо представників ЗМІ, футбольної громадськості та вболівальників клубу не довіряти сумнівним і неперевіреним даним. В разі потреби – звертатися за офіційним коментарем до прес-служби ПФК "Львів".

Також нагадуємо, що ПФК "Львів" завжди твердо обстоює свою позицію та власною діяльністю постійно акцентує увагу на важливості національних цінностей у житті кожного громадянина нашої держави, - йдеться у зверненні.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения