FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Артем Мілевський: "У нас хороший діалог з тренером"
^

Артем Мілевський: "У нас хороший діалог з тренером"

1046

Артем Мілевський: "У нас хороший діалог з тренером"
Фото - "Минай"

Форвард "Минаю" Артем Мілевський розповів клубній прес-службі про свої враження від двох підготовчих зборів команди, своєї нової команди та зізнався, коли нарешті зможе погуляти Ужгородом.

"Мені сподобалося як ми провели збір. Так, були спочатку дощі в Туреччині, які заважали нормально готуватися, але загалом все нормально. Було багато тренувань, спарингів. Тренера давали нам великі навантаження, тому довелося трохи важкувато. На фоні втоми грали товариські матчі. Наприклад, в день гри у нас ще перед цим було двогодинне тренування. І не завжди у нас вистачало сил, емоцій аби показати хороший результат в матчах. Але з кожним днем все додавали і додавали. Тож, у гарному настрої готуємося до старту. Попереду дуже відповідальна частина сезону для нас.

Кожен спаринг в Туреччині ми грали у різному складі, використовували різні тактичні схеми. Були різні варіанти складів, тактик. Тепер маємо багато різних заготовок, будемо втілювати в життя їх.

Де буду приносити більше користі? У нас хороший діалог з тренером – де буду краще потрібен, там і зіграю.

У нас хороша атмосфера в команді – всі дружні, всі спілкуємося. І не залежно кому скільки років і у кого який досвід. Сподіваємося, що покажемо себе на футбольному полі.

Як мені Ужгород? Та все ніяк не можу знайти час прогулятися містом. Все постійно якійсь справи, збори. Тому поки весь час тут – це готель та тренування".

Читайте также: Александр Панков: "В YouTube Милевский зарабатывает больше, чем в "Минае"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения