FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Михайло Кополовець: "Якщо "Минай" вилетить - всі діти будуть в Угорщині"
^

Михайло Кополовець: "Якщо "Минай" вилетить - всі діти будуть в Угорщині"

11722

Михайло Кополовець: "Якщо "Минай" вилетить - всі діти будуть в Угорщині"
Фото - "Минай"

Спортивний директор "Миная" Михайло Кополовець поділився думкою про угорські футбольні школи на Закарпатті.

"Угорці вкладають гроші в інфраструктуру, школи. Всіх наших кращих дітей забирають в Угорщину. Це вже загроза національним інтересам, на мій погляд. Всі найкращі діти йдуть туди. Ми могли б їх виховати і продати за хороші гроші.

А вони забирають дітей з корінням на ранньому етапі. Вони роблять все умови для цього. Зараз є "Минай", батьки розуміють, що команда у вищій лізі, є перспектива. А не буде "Миная" - будуть віддавати в Угорщину.

Хочеться, щоб федерація звернула увагу, щоб наш край не був відрізаний від футболу. Нам важко, ми і так борсаємося, вирвалися, що не прибивайте нас якимись моментами. Наприклад, суддівськими.

Якщо ми вилетимо, повірте - все діти будуть в Угорщині. А якщо й далі буде таке ставлення до футбольного регіону, то скоро будемо грати в чемпіонаті Будапешта. Тут дуже багато людей, які лояльно ставляться до Угорщини", - сказав Кополовець в ефірі "Профутбол Digital".

Читайте также: Михайло Кополовець: "Кобін обрав заробляти гроші в "Шахтарі". Я б теж Срні за 70 тисяч чай носив"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения