FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Товариський матч. "Олександрія" - "Македонія Гьорче Петров" 4:1
^

Товариський матч. "Олександрія" - "Македонія Гьорче Петров" 4:1

857

Товариський матч. "Олександрія" - "Македонія Гьорче Петров" 4:1
Фото - fco.com.ua

Товариський матч

"Олександрія" - "Македонія Гьорче Петров" (Скоп'є, Північна Македонія) 4:1

Голи: Третьяков 3, Новіков 24, Гречишкін 90, Сітало 90+1 - ? 48

Склад "Олександрії" у 1 таймі: Паньків, Мірошніченко, Самар, Мельник, Глоба, Калюжний, Дришлюк, Мишенко, Третьяков, Новіков, Петренко

Склад "Олександрії" у 2 таймі: Білик, Лучкевич, Мельник, Дубра, Бабогло, Вантух, Банада, Гречишкін, Ковалець, Шастал, Сітало

"Олександрія" вдало стартувала на зборі у Туреччині, розгромивши у контрольній зустрічі "Македонію Гьорче Петров". Вже на 3-й хвилині Максим Третьяков замкнув подачу з правого флангу.

Андрій Новіков на 24-й хвилині скористався проникаючою передачею в штрафний майданчик суперника, правою ногою підготував удар, а лівою холоднокровно пробив у дальній кут - 2:0.

У другому таймі македонці зуміли скоротити відставання, але на більше їх не вистачило. Під занавіс зустрічі "Олександрія" забила ще два голи.

На 90-й хвилині Дмитро Гречишкін вдало зіграв на підборі, після відскоку м'яча, потужно пробивши з лінії карного майданчика - 3:1. А через хвилину Сітало випередив захисника суперника і замкнув простріл з лівого флангу - 4:1.

Гравець македонців забив ефектний гол

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения