FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Ярослав Мартинюк: "Бути капітаном для мене велика відповідальність"
^

Ярослав Мартинюк: "Бути капітаном для мене велика відповідальність"

797
Ярослав Мартинюк: "Бути капітаном для мене велика відповідальність"
Фото - fcrukh.com

Коментар новообраного капітана "Руху" Ярослава Мартинюка - про довіру від колективу, перспективну молодь "жовто-чорних" та тренувальний процес у Туреччині.

- В першу чергу дякую хлопцям за довіру. Бути капітаном для мене це велика відповідальність. У мене є мої зами Максим Білий і Валерій Федорчук. Вони віце капітани, тож будуть мені допомагати. Я ж буду допомагати тренерському штабу. Гадаю, ми спрацюємось.

- На правах капітана як оціниш роботу молодих хлопців, яких головний тренер залучає до тренувань з основною командою?

- В нас молодь дуже талановита. Просто треба не боятися. Викладатись на полі на всі сто відсотків. Тоді вони зможуть стати великими і достойними футболістами.

- Чи набрали вже форму за ті дні, що команда перебуває на зборах?

- Ігрову форму ми набрали ще у Львові, але там нам заважали погодні умови. А коли прилетіли в Туреччину, вийшли на трав’яне поле, почали викладатись на максимум. Працюємо із задоволенням. Якщо ти повноцінний гравець команди, а не приїхав на перегляд, то з насолодою проходиш зимові збори. Погода хороша, якісні поля… Є всі умови для роботи.

Читайте также: Померла мати президента львівського "Руху" Григорія Козловського

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения