FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Антон Шиндер: "Мілевський - харизматичний лідер, який нам точно допоможе"
^

Антон Шиндер: "Мілевський - харизматичний лідер, який нам точно допоможе"

755

Антон Шиндер: "Мілевський - харизматичний лідер, який нам точно допоможе"
Фото - "Минай"

Нападник "Минаю" Антон Шиндер - про про підсумки пройдених січневих тренувань.

"Звичайно, після відпустки завжди важко почати тренуватися. Тим більше, відразу навантаження, по два тренування в день. Проте за пару днів вже починаєш втягуватися.

Найважче, мабуть, це вийти із "зони комфорту": коли ти вдома, із родиною святкуєш новорічні свята, нема ніяких фізичних навантажень. І після цього відразу починаєш бігати крос та ще й з погодою "пощастило" – сніг, мороз. Але крос – це корисно, адже підтягуємо фізичні якості, без яких нікуди.

Можна сказати, що це перший повноцінний збір для мене. Сюди перейшов влітку, до старту офіційних ігор було всього 2 тижні. Тепер є можливість набагато краще підготуватися. Впевнений, що після зборів у Туреччині наша команда стане тільки сильнішою – влітку часу не було багато після Першої ліги, всі були втомлені, новачки тільки прийшли і не встигли зігратися. А зараз була можливість і відпочити, з’явилися сили і тепер посилено готуємося.

До того ж, команда підсилилася. Зокрема, з’явився Артем Мілевський – у гравця величезний досвід ігор в УПЛ, Лізі чемпіонів та за збірну. Він зможе підтягнути нашу молодь, з’явиться більше варіантів у атаці. Він харизматичний лідер, який нам точно допоможе", - цитує Шиндера офіційний сайт "Минаю".

Читайте также: Василь Кобін: "На другому зборі "Минай" приділить увагу тактичним нюансам та роботі з м’ячем"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения