FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Василь Кобін: "На другому зборі "Минай" приділить увагу тактичним нюансам та роботі з м’ячем"
^

Василь Кобін: "На другому зборі "Минай" приділить увагу тактичним нюансам та роботі з м’ячем"

521

Василь Кобін: "На другому зборі "Минай" приділить увагу тактичним нюансам та роботі з м’ячем"
Фото - Виктор Перегняк, Footboom

23 січня "Минай" відправиться в Туреччину, де відбудеться другий підготовчий збір. Головний тренер закарпаців Василь Кобін розповів клубній пресслужбі про підсумки пройдених січневих тренувань.

- Перший збір пройшов доволі добре. Хлопці добре попрацювали, задоволений їх ставленням. Виконали практично все, що планували. Окрім, звісно, другого запланованого спарингу в Угорщині, який зірвався.

Ми підтягнули фізичну форму, виконали багато відповідної роботи. Зокрема, якщо у першому товариському матчі з "Кішвардою" ми змогли показати тільки 30% своїх можливостей, то вже через тиждень на двосторонці грали набагато краще. Прогрес відчувається.

На другому зборі будемо приділяти увагу більше тактичним нюансам, більше працювати із м’ячем. Ну і, звісно, грати – у нас заплановано шість спарингів.

Так, ми підписали нових гравців, у нас було чимало новачків на перегляді. Ми змогли посилити позиції, які нам треба, деякі футболісти себе гарно зарекомендували.

Нам потрібна була ця перерва. Хлопці відпочили і я бачу, що вони стали ще більш мотивованими та працюють із великим бажанням. І це радує, - сказав Кобін.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения