FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Остап Маркевич: "В трьох спарингах "Маріуполь" забив сім м’ячів — це добрий результат"
^

Остап Маркевич: "В трьох спарингах "Маріуполь" забив сім м’ячів — це добрий результат"

529

Остап Маркевич: "В трьох спарингах "Маріуполь" забив сім м’ячів — це добрий результат"
Фото - fcmariupol.com

Головний тренер ФК "Маріуполь" Остап Маркевич прокоментував клубній пресслужбі гру проти "Кизилжару", а також підвів підсумки першого етапу зборів.

Читайте также: Товарищеский матч. "Мариуполь" - "Кызылжар" (Казахстан) 4:0

— Прокоментуйте, будь ласка, гру вашої команди проти "Кизилжару".

— На мою думку на даному етапі нам вдалося більш вдало проявити ті якості, які ми хотіли б побачити біля чужих воріт. Праця, яку ми виконуємо на тренуваннях, вона все ж таки дає результат. І сьогодні це втілилося в чотири забитих м’ячі. Команда "Кизилжар" є представником вищого дивізіону своєї країни, тому результат зустрічі нас тішить. Ми змогли забити чотири рази і не пропустили, це дуже важливо. Я думаю що з кожним разом ми будемо прибавляти.

— Перший етап зборів добіг кінця. Чи вдалося здійснити все заплановане?

— Я вважаю що ми непогано впоралися. Звичайно, що завжди хочеться виконати той обсяг роботи який заплановано, а можливо і більше. В цьому плані немає лімітів, тому будемо працювати далі.

— В трьох іграх команда забила сім м’ячів. Ви задоволені такою результативністю?

— Звичайно, бо як раз на цьому ми й фокусували свою увагу. Сім м’ячів — добрий результат, але є над чим працювати. Окрім того, щоб багато забивати, треба ще менше пропускати. Це наше завдання. Нам потрібно налагодити всі компоненти і увійти у друге коло чемпіонату в оптимальній формі.

— З командою тренуються два молодих гравці – Кулієв та Доброхотов. Як ви оцінюєте їх роботу на зборах?

— Оцінюю їх дуже позитивно. Хлопці прибавляють це видно неозброєним оком. І якщо, в персональному плані, вони будуть так само працювати і далі, впевнений що скоро вони будуть нас радувати ще більше.

— На чому буде акцент на другому етапі підготовки?

— Нам треба продовжувати все що ми почали. Ті результати які ми здобули — потрібно закріпити. Також плануємо попрацювати над захистом. Щоб наші ворота були якомога в більшій безпеці.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения