FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Заурі Махарадзе: "Переїзд до Дніпра мене повністю влаштував"
^

Заурі Махарадзе: "Переїзд до Дніпра мене повністю влаштував"

556
Заурі Махарадзе: "Переїзд до Дніпра мене повністю влаштував"
Официальный сайт "Днепра-1"

Новачок "Дніпра-1" Заурі Махарадзе в інтерв’ю пресслужбі клубу поділився враженнями від підписання контракту, про яке було оголошено сьогодні, 14 січня.

— Заурі, ти тільки прибув у команду і одразу ж починаються збори. Готовий до такої ситуації?

— Так, звичайно. І це вже не перший подібний випадок. Взагалі, я цього вже довго очікував і давно хотілося у бій, так що із цим ніяких проблем немає.

— Останнім часом у твоїй кар’єрі була певна невизначеність. Як вийшло, що вона у підсумку розв’язалася на користь СК "Дніпро-1"?

— Як, мабуть, і буває зазвичай у таких випадках. Надійшла пропозиція від клубу, і я досить швидко погодився на перехід, особливо нічого не затягуючи.

— Які при цьому були визначальні фактори? Можливо, з кимось радився?

— Ні, не з ким не радився, а приймав це рішення самостійно. Знаю, що "Дніпро-1" — це хороша команда за складом футболістів, тож переїзд до Дніпра мене повністю влаштував.

— З кимось з гравців "Дніпра-1" був вже раніше знайомий?

— Так, з Олександром Сватком ми ще разом у "Зорі" грали, та й взагалі хлопців у команді знаю.

— Багато хто з голкіперів, які переходять до "Дніпра-1", кажуть про те, що при прийнятті рішення важливим фактором є особистість тренера воротарів дніпрян Валерія Городова.

Читайте также: Офіційно: Заурі Махарадзе - гравець "Дніпра-1"

— Звичайно, я знаю, що він у Дніпрі вже давно працює, а його вихованці постійно входять до топ-кращих голкіперів країни. У цьому велика заслуга тренера. Дуже хочеться із ним попрацювати і, звичайно, це теж було одним з факторів мого сюди переходу.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения