FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Андрій Тотовицький: "В київському РВУФК старший міг плюнути на підлогу і сказати витирай, часто билися з боксерами"
^

Андрій Тотовицький: "В київському РВУФК старший міг плюнути на підлогу і сказати витирай, часто билися з боксерами"

839

Андрій Тотовицький: "В київському РВУФК старший міг плюнути на підлогу і сказати витирай, часто билися з боксерами"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Півзахисник "Десни" Андрій Тотовицький розповів, кого взяв би із собою на "розбірки".

– Якби тобі потрібно було йти на розбірки з хуліганами, кого би ти взяв із собою із "Десни" та чому?

– Скільки людей можна взяти? (сміється – прим). Аж склад відкрию, подивлюсь. Взяв би Льоху Гуцуляка, він такий міцний хлопака. Взяв би Йоонаса Тамма, нашого естонця. Ну, ти що не бачив?! Ми його називаємо Скала Джонсон. В нього завжди один вираз обличчя і ти не розумієш, чого очікувати (сміється – прим). Філа Будківського би теж взяв. Влада Калитвинцева би підтягнув. Ну, Гітченко вже старий, може не втекти в разі чогось. Добре, що є кого покликати, в нас така бойова команда.

– Часто бився на вулиці?

– Коли був у селі та в інтернаті київському, то потрібно було виживати і часто таке бувало. Але після цього, вже ні. Однак мені подобається бокс, періодично тренуюсь, люблю цей вид спорту. Краще звісно це все обходити стороною. Які ситуації були? Ну в інтернаті там на той час дідівщина сильна була.

Старший міг плюнути на підлогу і сказати витирай. Це в київському РВУФК. Часто бились там з боксерами. У селі багато для бійки не треба, я в таких великих не брав участь, бо ще малий був, але там краще обходити стороною, тому що коли село на село, то це жорстко, - цитує Тотовицького "Брутальний футбол".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения