FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада
^

"Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада

565

"Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада
Официальный сайт "Ворсклы"

"Ворскла" продовжує підготовку до другої половини сезону-2020/21 в Туреччині. Ранкове тренування (13 січня) полтавської команди традиційно проходило на пляжі поблизу надкомфортного готелю Royal Seginus в Анталії, інформує пресслужба клубу.

Щоправда, море цього разу не було таким привітним, як вчора. Хвилі накочувалися одна за одною та сильний поривчастий вітер робили заняття команди трохи цікавішим. Нагадаємо, на вечірньому тренувальному занятті тренерський штаб Юрія Максимова надав футболістам можливість розім'ятися із м'ячем. Спочатку була робота в парах, потім квадрати, і, зрештою, футбол на дві третини поля. Зазначимо, працювати на зборі в Туреччині "Ворскла" планує до 6 лютого.

"Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада - изображение 1"Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада - изображение 2"Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада - изображение 3"Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада - изображение 4"Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада - изображение 5"Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада - изображение 6"Ворскла" в Туреччині: шторм - не завада - изображение 7

Читайте также: УПЛ: зимняя пауза-2020/21 - выход, сборы, спарринги (Обновлено)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения