FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Колос" провів перше тренування на зборі в Туреччині
^

"Колос" провів перше тренування на зборі в Туреччині

638

"Колос" провів перше тренування на зборі в Туреччині
Официальный сайт "Колоса"

"Колос" продовжує підготовку до другої частини сезону-2020/21. У вівторок, 12 січня, ввечері, ковалівці провели своє перше тренування на зборі в Туреччині.

Зазначимо, на турецький збір "Колос" вирушив автобусом. У гарному настрої футболісти приступили до роботи. Надалі на гравців очікують дворазові тренування. Нагадаємо, перший збір команди завершиться контрольним спарингом, який відбудеться 24-го січня, після чого "Колос" планує переїхати до іншого готелю в Туреччині. А перший спаринг "Колоса" заплановано на 17 січня, інформує пресслужба клубу.

"Колос" провів перше тренування на зборі в Туреччині - изображение 1"Колос" провів перше тренування на зборі в Туреччині - изображение 2"Колос" провів перше тренування на зборі в Туреччині - изображение 3"Колос" провів перше тренування на зборі в Туреччині - изображение 4"Колос" провів перше тренування на зборі в Туреччині - изображение 5

Читайте также: УПЛ: зимняя пауза-2020/21 - выход, сборы, спарринги (Обновлено)

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения