FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Юрій Береза: "Ведеться серйозна робота над посиленням складу, останнє місце в таблиці не залишає інших варіантів"
^

Юрій Береза: "Ведеться серйозна робота над посиленням складу, останнє місце в таблиці не залишає інших варіантів"

1287

Юрій Береза: "Ведеться серйозна робота над посиленням складу, останнє місце в таблиці не залишає інших варіантів"
Официальный сайт "Днепра-1"

Президент "Дніпра-1" Юрій Береза в бесіді з кореспондентом Footboom розповів про поточну кадрову ситуацію в клубі.

"Наразі ми працюємо над підписанням низки футболістів, кого, на які позиції, чому – на ці питання максимально, з усіма деталями зможу відповісти вже після того, як контракти будуть підписані.

Точно можу сказати, що залишають команду Олексій Чичиков, Дмитро Коркішко, Максим Лопирьонок, яких тренерський штаб не бачить у своїх планах. Ну і, як вже відомо, Сергій Кравченко завершив игрову кар’єру. Ця людина дуже багато зробила в процессі створення, становлення колективу. Ми хочему, щоб він залишився в структурі клубу на тренерській або адміністративній посаді, зараз він обмірковує нашу пропозицію.

В будь-якому разі ведеться серйозна робота над посиленням складу, ми максимально прислухаємося до всіх побажань тренерського штабу, який працює над тим, щоб укріпити команду. Власне, останнє місце в таблиці нам не залишає інших варіантів. В осінній частіні десь ми втратили віру, не дивлячись на те, що вдалося подолати стартову кризу. Але коронавірус зробив свою справу, ми сповна відчули на собі, що таке, коли кістяк команди хворий. Особливо в останній двох турах. Просили, щоб ці ігри перенесли, але, на жаль, на зустріч нам не пішли. Втім, працюємо і робимо зараз усе, щоб навесні був зовсім інший "Дніпро-1". Я впевнений, що ми заслуговуємо на більш високе місце, ніж те, яке ми наразі посідаємо" - сказав Юрій Миколайович.

Нагадаємо, що взимку "Дніпро-1" проведе два міжсезонні збори у турецькому Белеку - з 14 по 27 січня та з 31 січня по 11 лютого. На цей період заплановано низку контрольних матчів з наступними суперниками - "Спартак" Суботиця, "Чукарічки", "Силекс", "Будучность", "Зета", "Локомотив" Тбілісі. Список суперників наразі не остаточний, точний календар ігор стане відомий пізніше.

Читайте также: "Дніпро-1" не взяв Сергія Кравченка на тренувальний збір до Туреччини

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения