FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Рух" повернувся з відпустки та провів перше тренування в новому році (Фото, Відео)
^

"Рух" повернувся з відпустки та провів перше тренування в новому році (Фото, Відео)

571

"Рух" повернувся з відпустки та провів перше тренування в новому році (Фото, Відео)
ФК "Рух"

"Рух" повернувся з відпустки. Як передає офіційний сайт клубу, гравці вперше заселилися у житловий комплекс клубної Академії, після чого провели дебютне тренування у новому році.

На першому занятті "рухівці" працювали переважно без м’яча. Після нетривалої пробіжки та розминки "жовто-чорні" виконували вправи на різних станціях, які для них підготував тренер з фізпідготовки Віталій Романюк. Опісля футболісти грали у квадрат. Завершилося перше заняття у 2021-му році двосторонньою грою на півполя.

"Рух" повернувся з відпустки та провів перше тренування в новому році (Фото, Відео) - изображение 1"Рух" повернувся з відпустки та провів перше тренування в новому році (Фото, Відео) - изображение 2"Рух" повернувся з відпустки та провів перше тренування в новому році (Фото, Відео) - изображение 3

Попереду на "рухівців" очікує тижневий тренувальний цикл перед вилітом в Туреччину. Також під час зимового тренувального збору у Винниках, який триватиме до 18-го січня, у "жовто-чорних" запланований контрольний спаринг. Наразі пошук спаринг-партнера триває.

Читайте также: Григорій Козловський продемонстрував умови, в яких працюють і харчуються гравці "Руху"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения