FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига КДК УАФ визначив дисциплінарні санкції для Кане, Максима Чеха та Олексія Хобленка
^

КДК УАФ визначив дисциплінарні санкції для Кане, Максима Чеха та Олексія Хобленка

1189

КДК УАФ визначив дисциплінарні санкції для Кане, Максима Чеха та Олексія Хобленка
Фото - УАФ

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу (КДК УАФ) ухвалив рішення щодо покарання гравців Кане ("Ворскла"), Максима Чеха ("Маріуполь") та Олексія Хобленка ("Дніпро-1").

Як відзначає офіційний сайт УАФ, враховуючи характер порушень, пояснення сторін та практику КДК УАФ в аналогічних справах, футболістів "Ворскли" Кане та "Маріуполя" Максима Чеха за серйозні ігрові порушення (у відповідності до п. 2.1. Додатку 5 до Дисциплінарних правил), через які було вилучено в поєдинках 11-го туру УПЛ з "Динамо" та "Львовом" відповідно, відсторонено на два матчі.

Враховуючи характер порушень, пояснення футболіста та практику КДК УАФ в аналогічних справах, було прийнято рішення про часткове скасування на підставі ст. 27 Дисциплінарних правил УАФ стандартної санкції за агресивну поведінку (яка у відповідності до п. 2.1. Додатку 5 до Дисциплінарних правил становить три матчі), та застосування до футболіста "Дніпра-1" Олексія Хобленка, якого було вилучено в матчі 10-го туру УПЛ із "Минаєм", відсторонення на два матчі та один матч умовно.

Читайте также: Алексей Хобленко: "Я Кныша не бил, просто хотел поговорить с ним по-мужски"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения