FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Дніпро-1" - "Шахтар": післяматчева пресконференція Луїша Каштру
^

"Дніпро-1" - "Шахтар": післяматчева пресконференція Луїша Каштру

1284

"Дніпро-1" - "Шахтар": післяматчева пресконференція Луїша Каштру
Фото - scdnipro1.com.ua

Головний тренер "Шахтаря" Луїш Каштру поспілкувався із журналістами після матчу 11-го туру Favbet Ліги із "Дніпром-1".

— Наскільки вдалося вам відносити команду після гри Ліги чемпіонів?

— Маю бути відвертим – нам не вдалося підготувати цю гру. Єдине, що ми спробували за 48 годин відновити хлопців і просто приїхати на гру.

— Ви дійсно маєте жорсткий графік, але ж ви готувалися до цього. Як тоді плануєте проводити залишок сезону у такому ритмі?

— Найбільшою проблемою є календар. Минулий сезон ми закінчили півфіналом Ліги Європи, а за три дні вже почали новий сезон. Не відпочиваючи зовсім. У інших команд, які досягли цих стадій єврокубків, було 7-15 днів на відпочинок. Ми за три дні розпочали новий сезон.

У такому ритмі багато ігрових нюансів, принципів забувається, вони втрачаються. В нас немає тренувань, аби навчитися чомусь новому. Працюємо лише на відновлення. І окрім цього щільного календаря, нас вразила хвиля ковіду, деякі футболісти зазнали травм. Знаємо, що "Дніпро-1" зараз потерпає також від певних кадрових проблем.

Ми живемо таким життям зараз: прилітаємо, виїжджаємо на матчі, граємо. Напевно, потрібно 40 гравців, щоб проводити матчі у такому режимі. Я ні в якому разі не кажу це, аби себе захистити. Просто адміністрації усіх клубів мають розуміти, наскільки важко зараз готувати команду. Це зовсім новий виклик. І ми дивимося на усі чемпіонати – скрізь постійні сюрпризи. Одні й ті ж команди грають дуже нестабільно.

Читайте также: Favbet Лига. "Днепр-1" - "Шахтер" 0:1. Видеообзор

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения