FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олександр Поворознюк: "Козловський приїхав з Майамі і трохи перегрівся на сонці"
^

Олександр Поворознюк: "Козловський приїхав з Майамі і трохи перегрівся на сонці"

5127

Олександр Поворознюк: "Козловський приїхав з Майамі і трохи перегрівся на сонці"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент "Інгульця" Олександр Поворознюк розповів YouTube-каналу "Великого футболу" про свої взаємини з президентом "Руху" Григорієм Козловським та оцінив старт трьох новачків УПЛ.

- Напевно, я б сказав, що "Минай" та "Інгулець" йдуть на одному рівні. Хоча якщо взяти "Рух", по гравцях там реально сильний клуб. Але у них немає колективу. Нехай вони ображаються на мене чи ні, але там немає колективу. Їх гравці індивідуально сильніші, ніж у "Миная" або "Інгульця". Але у нас колектив виходить і б'ється. А там вони біжать як лебідь, рак і щука. Немає гри.

Ми з Козловським друзі завжди були, є і будемо. Але є одна проблема - він приїхав з Майамі і трохи перегрівся на сонці. Я думаю, що він трохи відійде і все буде добре. Перепалки були не з Козловським. У нього є такий момент - він слухає вухами і робить висновки. Хтось йому щось сказав, вклав у вуха і він вже зробив висновки. Є ж телефон, подзвони і запитай. А він робить висновки, кудись поглиблюється і починаються проблеми.

Щодо звинувачення в суддівстві на користь "Руху" - я за це вже заплатив 100 тисяч гривень. Вічно я говорю те, чого не потрібно. Скажу я, що "Рух" працює з арбітрами - Козловський буде бити в груди і говорити, що нічого не було. Половина України кричала, коли в матчі з "Прикарпаттям" дали пенальті і ми виграли.

Чому мовчать щодо пенальті в ворота "Чорноморця", коли "Рух" міг не вийти в УПЛ? Чому мовчать щодо пенальті на 96 хвилині, коли Монзуль навіть не пішла VAR дивитися? Чому не дивляться лівий пенальті, коли дали другу "точку" і ми зіграли 2:2? Робіть висновки, працюють вони з арбітрами чи ні. Я промовчу, - цитує Поворознюка сайт ТК "Футбол".

Читайте также: Іван Федик: "Чи є кредит довіри від керівництва "Руху"? Не знаю"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения