FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига В.о. директора чернігівського стадіону имені Ю. Гагаріна закинули у смітник і побили (Відео)
^

В.о. директора чернігівського стадіону имені Ю. Гагаріна закинули у смітник і побили (Відео)

1828

В.о. директора чернігівського стадіону имені Ю. Гагаріна закинули у смітник і побили (Відео)
Официальная страница "Десны" в Facebook

У Чернігові зранку, 24 листопада близько 30 людей прийшли до кабінету в.о. директора стадіону імені Гагаріна Олександра Овчаренка, вивели його на вулицю, закинули чоловіка у сміттєвий бак та розбили йому голову. Про це повідомляє "Суспільне".

Зі слів кореспондента каналу, молодики прийшли з символікою футбольного клубу "Десна", на адресу Олександра Овчаренка вигукували нецензурні гасла. Їх організовано привезли та вивезли зі стадіону на автівках. Коментарів кореспонденту Суспільному вони не дали.

Нагадаємо, Олександра Овчаренка призначили в.о. директора стадіону імені Гагаріна 18 листопада. У той же день представник "ультрас" "Десни" Богдан Дементов розмістив у соцмережах повідомлення про те, що з приходом нового керівника, "Десні" можуть заборонити проводити на стадіоні домашні матчі. Сам Олександр Овчаренко ці звинувачення відкинув.

Читайте также: "Десна" - "Львов" 0:1. Били, били, но Костика не пробили

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения