FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Як "Колос" заповнює паузу в чемпіонаті (Відео, Фото)
^

Як "Колос" заповнює паузу в чемпіонаті (Відео, Фото)

1101

Як "Колос" заповнює паузу в чемпіонаті (Відео, Фото)
ФК "Колос"

Поки триває пауза у чемпіонаті, пов’язана з матчами національної збірної, ковалівський "Колос" продовжує активну роботу над вдосконаленням своєї гри, а також роботі над помилками.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, у четвер команда прибула на заміську навчально-тренувальну базу у Ковалівку, де найближчі кілька днів приділить інтенсивним тренуванням. Закінчать свій міні-збір ковалівці у суботу тренувальною двосторінкою.

Як "Колос" заповнює паузу в чемпіонаті (Відео, Фото) - изображение 1Як "Колос" заповнює паузу в чемпіонаті (Відео, Фото) - изображение 2Як "Колос" заповнює паузу в чемпіонаті (Відео, Фото) - изображение 3Як "Колос" заповнює паузу в чемпіонаті (Відео, Фото) - изображение 4Як "Колос" заповнює паузу в чемпіонаті (Відео, Фото) - изображение 5Як "Колос" заповнює паузу в чемпіонаті (Відео, Фото) - изображение 6

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения