FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Віталій Шумський: "Нам відступати вже нікуди"
^

Віталій Шумський: "Нам відступати вже нікуди"

1472
Віталій Шумський: "Нам відступати вже нікуди"
Фото - ПФК "Львов"

Після того, як Георгій Цецадзе покинув ПФК "Львів", команда залишилась без головного керманича. Виконувати обов’язки наставника "городян" наразі призначили львівського фахівця Віталія Шумського, який був у попередньому тренерському штабі. Про своє призначення, тренувальний процес, підготовку до наступного матчу чемпіонату з "Ворсклою" та чимало іншого Віталій Шумський розповів у розмові з клубною інформаційною службою.

– Віталію Івановичу, коли Вам стало відомо, що саме Ви готуватимете команду до "Ворскли"?

– Наступного дня після гри з "Дніпро-1" відбулася зустріч з генеральним директором, після якої вже разом із командою розпочали активну фазу підготовки до наступного матчу в чемпіонаті.

– Про що говорили на такій зустрічі з керівництвом?

– Найголовніше з розмови – те, що на наступний календарний матч будемо виводити команду я, тренер воротарів і тренер дублю. За підсумками зустрічі, по суті, обмежились тільки тим, що ведемо тренувальний процес і готуємо "Львів" до наступної гри з "Ворсклою".

– Після відходу Цецадзе чи змінили, можливо, вже якось тренувальний процес?

– Звісно, невеличкі корективи таки внесли. У Цецадзе інколи було по 2 заняття на день. Такий графік скасували. Наразі у нас виключно одноразові тренування, а далі вже будемо бачити.

– Чимало футбольних експертів зазначають, що у "Львова" склад наразі не відповідає рівню УПЛ. Ви знаєте цих гравців, цю команду зсередини. Власне тому, як можете прокоментувати такі закиди?

– Якщо говорити стосовно складу, звичайно, він оновився буквально на відсотків 85 порівняно з минулим сезоном. Для того, аби усі ці футболісти зігралися, треба, звісно, час. До того ж деякі гравці у нас перехворіли на Covid-19, тому відновлення також було нелегким. Сказати чи наші виконавці підходять для УПЛ, чи ні? Час покаже. Чемпіонат у самому розпалі. Наразі занадто рано підбивати якісь підсумки.

– Безвиграшна серія "Львова" у чемпіонаті України триває з лютого поточного року. Завдяки чому, на Вашу думку, команда може вилізти із цієї серії невдач та почати здобувати позитивні для себе результати?

– На позитив ми починаємо зараз уже програмувати себе навіть на тренуваннях. Робимо усе можливе, аби хлопців згуртувати, аби вони були як одне ціле. Тільки у випадку "один за одного" зможемо здобувати хороші для себе результати. Багато говоримо з хлопцями, бо вони теж неабияк переймаються. Ситуація у турнірній таблиці додає зайвого тиску. Нікому такий стан справ не подобається. Власне тому, перелаштовуємось зараз вже більше на хороші емоції для того, аби гравці виходили на поле і думали тільки про матч і про перемогу в ньому.

– Вам належить дебютувати на тренерському містку команди у матчі з одним із відкриттів поточного чемпіонату – полтавською "Ворсклою". Що можете сказати про майбутнього суперника?

– "Ворскла" – справді хороша команда з хорошим наставником. Перш за все, наш наступний суперник – дуже досвідчений. Полтавська команда володіє одним з найбільш вікових складів УПЛ. Видно, що там справді бойовий колектив. Хлопці б’ються на полі усі разом, а також виконують усі настанови тренера. Руку наставника одразу помітно. Власне тому, "Ворскла" – дуже збалансована команда та наразі посідає другу сходинку у турнірній таблиці. Полтавці володіють також хорошим молодіжним складом, тому мають звідки черпати свіжу кров. Очікуємо на важку гру, а вже як буде? Матч покаже. Налаштовуємось тільки на позитивний підсумок, бо відступати нікуди. М’яч круглий. Будемо розраховувати, що фортуна десь нам вже повинна усміхнутись.

– Чи варто на цей матч очікувати від вас якихось кадрових сюрпризів?

– Гадаю, що якихось особливих несподіванок у цьому плані точно не буде. Втім, остаточно все, звісно, буде вирішуватись напередодні поєдинку.

– Матчі УПЛ наразі відбуваються без глядачів, але у вболівальників є змога переглядати поєдинки по телебаченню. Ви – львівський фахівець, тому за вашими діями на тренерському містку точно будуть пильно стежити місцеві прихильники футболу. Що, можливо, хотіли б сказати їм напередодні зустрічі з "Ворсклою"?

– Звісно, дуже шкода, що будемо грати без глядачів на стадіоні, бо футбол – для вболівальників. Якщо на трибунах є люди, то футболісти грають зовсім по-інакшому. Неможливо бути інертним, якщо весь стадіон підтримує, жене вперед. Тим не менш, маємо, на жаль, таку ситуацію з карантином. Хочеться, аби вболівальники, які дивитимуться протистояння біля екранів, вдома нас щосили підтримували своїми думками. Навіть у такому випадку точно передається позитивна аура на команду. Будемо намагатись, своєю чергою, віддячити своєю грою на футбольному полі.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения