FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Ігор Йовічевіч: "Луческу може вільно використовувати ротацію - вони звикли до такого графіку"
^

Ігор Йовічевіч: "Луческу може вільно використовувати ротацію - вони звикли до такого графіку"

897
Ігор Йовічевіч: "Луческу може вільно використовувати ротацію - вони звикли до такого графіку"
Официальный сайт "Днепра-1"

Головний тренер "Дніпра-1" Ігор Йовічевіч в коментарі пресслужбі клубу розповів про підготовку до матчу проти київського "Динамо".

— Після двох перемог до гри з "Динамо", напевно, команда підходить з натхненням?

— Саме так. Дві перемоги та загалом перебіг подій у цих матчах дали привід вважати, що ми рухаємось у вірному напрямку. Команда тримає тонус концентрації та загального командного духу. Хочемо бути конкурентноздатними у кожному матчі. У суботу граємо проти лідера чемпіонату, і розуміємо, що буде важкий матч. Мусимо показати свій максимум, а в деяких моментах навіть перевищити його, щоб досягти позитивного результату.

— Перед такими матчами завжди говорять, що головним буде бажання та самовіддача. Але ж не лише за рахунок цього можна досягати результатів. Суто футбольні якості також будуть потрібні у грі…

— Цілком згоден. Хоча самовіддача є №1, але на дуже високому рівні має бути тактична грамотність команди у ситуаціях, коли володіємо м’ячем і коли не маємо його. Плюс треба зберігати концентрацію. Зроблений аналіз дозволяє мати повну інформацію, що являє собою суперник, але футбол є непередбачуваною грою. Вона ламається у певних моментах, і саме тоді ми маємо бути максимально сконцентрованими.

Читайте также: Ігор Йовічевіч: "Відновилися Хобленко та Логінов – їх теж можна назвати придбаннями"

— "Динамо" зараз перебуває у жорсткому графіку. Це можна вважати перевагою нашої команди, або, навпаки, краще перебувати у такому ігровому тонусі?

— Вони у тонусі та мають на лавці запасних рівноцінний склад, який може вийти на поле. І тренер Луческу може вільно використовувати ротацію. Вони звикли до такого графіку, що не є великою проблемою. Ми це відчули на тижні, коли грали кубковий матч. Після 120 хвилин проти "Гірника-Спорт" через декілька днів грали з "Ворсклою", де віддали всі сили в інтенсивному матчі. Вони професіонали. Між матчами є пара днів для тренувань, коли можеш освіжити команду і підготувати гравців, щоб вони зіграли на максимумі.

— Ви не можете розраховувати у матчі з "Динамо" на Дубінчака з Булецею. Наскільки це є великою втратою, і чи вже знаєте, ким їх замінити?

— Звичайно, в нас є певна глибина складу, і є футболісти, які зможуть їх замінити. Такими є умови угоди між клубами, і ми маємо виходити з наявної ситуації. Моя думка була завжди, а не лише зараз, такою: навіщо віддаєш, якщо боїшся своїх гравців, і як можеш перевірити їхні здібності, якщо не побачиш їхній максимум на цьому рівні? Знаю, що Супряга зробив хет-трик у схожій ситуації. Але, можливо, якби він тоді не забив, сьогодні не був би гравцем "Динамо" і не виступав би у Лізі чемпіонів. Утім, це лише моя особиста думка.

— Чи немає втрат, окрім орендованих гравців, і у якому стані перебуває Хобленко?

— Він нормально проводить останні тренування. Звичайно, що йому не вистачає ігрового ритму, адже він достатньо пропустив. Будемо обережні з ним, аби він повністю відновився – це є найважливішим.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения