FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Ігор Циганик: "Шахтар" погодився на умови "Ворскли" після втручання Андрія Павелка"
^

Ігор Циганик: "Шахтар" погодився на умови "Ворскли" після втручання Андрія Павелка"

1623

Ігор Циганик: "Шахтар" погодився на умови "Ворскли" після втручання Андрія Павелка"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Журналіст Ігор Циганик у авторський програмі "Циганик Live" розповів передісторію багатостраждального поєдинку "Ворскла" - "Шахтар", який був перенесений із Полтави до Києва.

- Не все було так просто. Полтаву занесли до "червоної зони" і гру хотіли перенести до Олександрії, але "Шахтар" відмовлявся грати там, тому що не було належних умов, а саме команді не було де селитися та жити. Потім була спроба перенести гру в Київ, а поєдинок другого кола зіграти вже в Полтаві. Але "гірники" наполягали на тому, що це проблеми приймаючої сторони: ми приїдемо куди завгодно, але забезпечте належні умови. Тому два поєдинки могли відбутися в Києві, і вже "Ворсклу" не влаштовувало це.

І тільки після втручання президента УАФ Андрія Павелка, який настояв на тому, щоб "Шахтар" прийняв умови "Ворскли" - перша гра в Києві, а матч другого кола – в Полтаві, "гірники" пішли назустріч і гра відбулася на стадіоні імені Баннікова.

Читайте также: Юрий Максимов: "Футболистам жены говорят: "Давай бабки, а то уйду". Вот и выходим, зарабатываем"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
25 ноября
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения