FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Інгулець" домашній матч 8-го туру Favbet Ліги проти "Зорі" зіграє в Запоріжжі
^

"Інгулець" домашній матч 8-го туру Favbet Ліги проти "Зорі" зіграє в Запоріжжі

906

"Інгулець"  домашній матч 8-го туру Favbet Ліги проти "Зорі" зіграє в Запоріжжі
Фото - stadion.zp.ua

На адресу футбольного клубу "Інгулець" надійшов лист-звернення від футбольного клубу "Зоря" (Луганськ) з проханням перенести поєдинок 8-го туру, який мав відбутися 1-го листопада в Кропивницькому, до Запоріжжя, а вже матч другого кола між нашими командами, призначений на 10 квітня 2021-го року, зіграти в Кропивницькому. Своє клопотання луганчани мотивують прагненням уникнути зайвого переїзду до Кропивницького з метою більш якісної підготовки до виступів у груповому турнірі Ліги Європи, адже тут "Зоря" має дуже щільний графік, який потребуватиме чимало організаційних клопотів, та й для відновлення футболістів, яким доведеться виступати одразу "на трьох фронтах" - в Лізі Європи, а також в Чемпіонаті та Кубку України, цей час також зайвим не буде.

Зокрема, 17 жовтня "Зоря" прийматиме ковалівський "Колос", після чого вилетить до Англії, де 22 жовтня зіграє першу гру групового турніру з "Лестер Сіті", вже 24 жовтня має приймати львівський "Рух", 29 жовтня – португальську "Спортінг Брагу", а 5 листопада - грецький АЕК. Зрозуміло, що за такої насиченості матчів здійснити поміж ними ще й виїзд до Кропивницького для команди буде додатковим виснажливим навантаженням.

Виходячи з цього та враховуючи дружні партнерські взаємини, які складаються з ФК "Зоря", а головним чином – вболіваючи за виступи усіх українських команд в міжнародних змаганнях, ФК "Інгулець" йде назустріч клопотанню луганчан і дає згоду провести гру 8-го туру, яка має відбутися 1-го листопада 2020-го року і офіційно вважатиметься домашньою, на "Славутич-Арені" в Запоріжжі.

Читайте также: Товарищеский матч. "Заря" - "Ингулец" 3:3. Перестрелка в Запорожье

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: ФК "Інгулець"

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения