FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига "Олександрія" - "Дніпро-1": післяматчева пресконференція Ігора Йовічевіча
^

"Олександрія" - "Дніпро-1": післяматчева пресконференція Ігора Йовічевіча

1394

"Олександрія" - "Дніпро-1": післяматчева пресконференція Ігора Йовічевіча
Фото - scdnipro1.com.ua

Головний тренер СК "Дніпро-1" Ігор Йовічевіч прокоментував результат гри своєї команди проти "Олександрії", інформує пресслужба "Спортклубівців".

Читайте также: "Александрия" - "Днепр-1" 4:1. С возвращением

— Рахунок такий, який ми і заслужили. Ми невдало почали перший тайм, швидко пропустили і це вплинуло на психологічний стан команди. Суперник після забитого голу закрився і шукав власні нагоди забити на контратаках. Другий гол зі стандартного положення зорієнтував суперника на захист ще більше.

На нашу думку, той фол, можливо і був сумнівний, але суддя його зафіксував. У другому таймі ми вже пізно стали гостро грати, а суперник використовував стандартні положення, коли концентрація важливіша за тактичні дії. До того ж, кожен пропущений м’яч впливав на психологічний стан гравців, і у цьому напрямку ми мусимо багато працювати. Щоб бути у футболі сильнішим, треба грати з головою, бути міцними, терпіти. Будемо розмовляти з керівництвом клубу, щоб у ці дні придбати футболістів і мати в команді більш серйозну конкуренцію, і після якісних тренувань вже готуватися до наступних матчів. То ж, будемо робити висновки.

В цілому, матч вийшов складним. Суперник грає у вертикальний футбол, використовує багато довгих передач, постійні підбирання і передачі у глибину. Це дуже специфічний футбол, але він надавав супернику результат, а нам вже було важко відіграватися.

Зараз тільки познайомився з командою. Пройшло пару днів, наживо тільки побачив їх характеристики. Є дисбаланс у певних ситуаціях, так що попереду дуже багато роботи. Але краще ось так отримати чотири голи в одному матчі, ніж у чотирьох матчах по одному. Зараз сконцентруємося на кубкову гру, потім на "Ворсклу" у чемпіонаті, а далі під час перерви зможемо більше попрацювати над певними речами, які ми зараз помічаємо.

— Сьогодні не зіграли Когут, Хобленко, Логінов. Наскільки це вплинуло на результат?

— Звичайно, що ці футболісти зараз для нас дуже важливі, але ми мусимо бути свідомими – у нас в Дніпрі буде хороша команда. Поки що було мало часу при підготовці до гри в Олександрії і є деякі позиції, які ми мусимо освіжити, зміцнити, щоб конкуренція зростала, і тоді, з певним часом, ми зможемо вирішувати ті завдання, які поставило перед клубом його керівництво. Поки що і хлопцям потрібна адаптація до мене, і їм пристосуватися до моїх вимог. Сподіваюся, що все буде добре. Я бачив позитивні думки керівництва клубу, що саме вони хочуть, але для цього ми мусимо багато працювати.

— На початку матчу ви дещо перебудовували гру. Це "Олександрія" розгадала ваші наміри, чи щось просто не виходило у грі?

— Коли команда грає 4-4-2 і хочеш, щоб був контроль м’яча, треба мати перевагу, або на початку атаки, або в опорній зоні і вміти грати між лініями. А тоді, коли вже розгортаєш команду з відкриванням, і треба загострювати, або через фланг, або передачами за спин центральним захисникам. У нас це не виходило, особливо у першому таймі.

Суперник забив вже на третій хвилині, закрився і його захист з десяти гравців дуже важко проходити. А у нас ще і не було терпіння грати більш широко, багато контролювати м’яч. До того ж, ми самі подарували супернику контратаки, які господарі проводили дуже гостро, з такими швидкими футболістами, як Третьяков і Лучкевич. Але ми їм дали можливостей набагато більше, ніж вони самі створили.

Читайте также: Favbet Лига. "Александрия" - "Днепр-1" 4:1. Видеообзор матча

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения