Богдан Блавацький: "В цілому Кварцяний коректно вів себе на матчі"
^

Богдан Блавацький: "В цілому Кварцяний коректно вів себе на матчі"

908
Богдан Блавацький: "В цілому Кварцяний коректно вів себе на матчі"
Фото - fcvolyn.net

Прес-конференція Богдана Блавацького після матчу «Арсенал» - «Волинь».

- Богдане Ігоровичу, чому арбітр вилучив з матчу Віталія Кварцяного?

- Там пішов стик Сімініна з Романчуком. Почувся страшний звук… Так, наче щось зламалося. Віталій Володимирович пішов подивитися ближче на цей епізод і його арбітр вилучив. А в цілому Кварцяний коректно вів себе на матчі, не виходив за технічну зону.

Стосовно гри, то щойно ми почали набирати ходу – дві нічиї та виграш – то знову наступили на ті самі граблі… Ми дуже добре вивчили суперника – його сильні та слабкі сторони. Але важко обіграти суперника, коли п’ять гравців хочуть, а п’ять не хочуть добре грати. Вірніше так – не віддаються грі на повну.

Хоча спочатку забили, але після дитячої помилки Неділька вже програвали. В кінці матчу треба було йти штурмувати, після концентровано подавати Рамону стандартні положення. Мабуть, кваліфікація деяких наших гравців кульгає.

- У вас був такий план – заманити «Арсенал» в контратаку і зробити результат? Чи ваш гол став швидше збігом обставин?

- Ми готувалися до гри із «Арсеналом» у Криму, на зборах. Зіграли дуже добре матч із «Таврією», де мали перевагу 70 на 30. Тому про збіг обставин не варто говорити.

- У «Волині» є виїзна та домашня модель?

- Не має у нас якихось окремих моделей. Якщо поглянути в статистику. Десь є перепади. Сьогодні ми чекали більшого від багатьох гравців. Від нападників – Козьбана і Шумахера. Бабатунде міг зіграти краще, хоч він забив. Можливо, це не його погода. Більшого чекали від Рамона, більше конструктивізму від Скоби. Є проблема із виконанням стандартних положень. Детально вивчали «Арсенал», знали, що у них є хороші діагональні і вертикальні передачі. Якби ми сьогодні так зіграли, як у Полтаві з «Ворсклою», то на поразку не заслужили. Виграла та команда, яка більше хотіла цього.

Віталій Володимирович завжди налаштовує на атакувальний футбол. Він каже: «Ви можете виграти 7:5, програти 8:6. А сьогодні… Ми ще розберемося, чому кілька гравців не показали свій рівень гри. І які причини цього. У нас будується нова команда. Задерецький, Нємчанінов, Мемешев – вони тільки досягають рівня належного. Шиков грав третю гру поспіль після двох ігор у збірній. Гал Шіш грав першу офіційну гру в нас.

- Вам не завадив би сьогодні Ян Масло?

- Так, у нього четверта картка була. А в цілому вітаю «Арсенал» з трьома очками.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме