"Карпати" будуть судитися з "Газіантепспором"
^

"Карпати" будуть судитися з "Газіантепспором"

404
"Карпати" будуть судитися з "Газіантепспором"

19 серпня 2013 року на офіційному сайті ФК «Газінтерспор» з’явилась інформація про те, що боснійський півзахисник «Карпат» Семір Штіліч здійснив трансфер до цього клубу. Цього ж дня ФК «Карпати» був повідомлений про розірвання контракту футболіста з львівським клубом в односторонньому порядку.

ФК «Карпати» констатує, що Семір Штіліч розірвав контракт, дія якого розрахована до 30.06.2016 р., безпідставно та трактує дії футболіста як грубе порушення вимог статутних і регламентних документів сфери футбольного регулювання, умов укладеного контракту.

Наголосимо також, що ФК «Карпати» у листі до турецького клубу від 23.08.2013 року повідомляв, що не виключає можливості врегулювати питання переходу футболіста у цивілізований спосіб (шляхом укладення трансферного контракту), однак ФК «Газіантепспор» цим правом не скористався.

Таким чином, з метою захисту своїх економічних інтересів, а також застосування до футболіста та клубу «Газіантепспор» (за підбурення до розірвання контракту) фінансових та спортивних санкцій, ФК «Карпати» ініціював розгляд питання у Палаті з вирішення спорів ФІФА і, зокрема, вимагатиме:

1. Визнати, що контракт від 23.07.2012р. розірваний Семіром Штілічем з 19.08.2013р. в односторонньому порядку без обґрунтованої причини впродовж захищеного періоду.

2. Зобов’язати футболіста солідарно з його новим клубом (ФК «Газіантепспор», Туреччина) сплатити ФК «Карпати» компенсацію за розірвання контракту від 23.07.2012р. в сумі 5 000 000 (п’ять мільйонів) EUR.

3. Забезпечити застосування до футболіста та до ФК «Газіантепспор» (Туреччина) спортивних санкцій передбачених ч. 3 та ч. 4 ст. 17 FIFA RSTP відповідно (обмеження виступів Футболіста в офіційних матчах; заборона ФК «Газіантепспор» реєструвати нових гравців впродовж двох реєстраційних періодів).

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме