Олег Саленко: "У "Динамо" найбільша проблема - центр захисту"

Олег Саленко: "У "Динамо" найбільша проблема - центр захисту"

146
Олег Саленко: "У "Динамо" найбільша проблема - центр захисту"
Фото - ru.uefa.com

Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко прокоментував результат матчу «Карпати» - «Динамо» та розповів про шанси лідерів на чемпіонство.

- Чи можна було прогнозувати до гри, що «Карпати» дадуть бій київському «Динамо»?

- Те, що дадуть бій - це зрозуміло, але те, що так закінчать - неприємно. Тому що хотілося, щоб Київ виграв. Був шанс і «Шахтар» оступився, так що було багато можливостей.

- Чи можна назвати переломним моментом помилку Олександра Рибки?

- Важко говорити. Потім «Динамо» 2:1 вело, так що йде низка помилок у захисті і ось це найбільше призводить до того, що моменти є. Я думаю, що це найбільша проблема.

- Олег Гусєв вийшов на поле на 88 хв. Чи можна сказати, що Блохіну не було чого втрачати? Для чого він випустив Олега на 5 хв. матчу?

- Я думаю, щоб подивитися в якій він формі. Подивитися, чи зможе він зіграти з «Шахтарем».

- Але ж Гусєву не можна було грати головою…

- Це спеціально, щоб дати спробувати зіграти. Головне, щоб гравець особливо «не ліз» в гру головою. На такий маленький час потрібно було випустити, щоб знати в якому стані гравець. Зараз і так з гравцями у Динамо «напруга».

- В останніх матчах «Динамо» дуже багато пропускає. Чи можна сказати, що через відсутність стабільних основних захисників, «Динамо» не може пробитися в зону Ліги чемпіонів?

- Замінити дуже важко гравців, а якщо грати незіграним складом, то гравці пропускають. У наступній грі з «Шахтарем» у «Динамо» буде найбільша проблема - центральна зона захисту. Подивимося, як «біло-сині» будуть виходити з цієї ситуації…

- У матчі з «Карпатами» можна виділити когось з гравців?

- Не потрібно нікого виділяти, бо коли не дуже хороший рахунок, то виділяти когось жодного сенсу немає. Тим паче, що команда зіграла внічию.

- Чому коли «Динамо» пропускає, то відразу опускає руки і сідає в оборону? Це недопрацювання Блохіна, чи деякі гравці його не розуміють?

- Зазвичай навпаки має бути: команда забиває і контролює м'яч, а що ми завжди бачимо в грі киян? Як і в матчі з «Металістом» лише за рахунку 2:2 побігли вперед.

З поверненням Гармаша гра «Динамо» стала зовсім іншою. Гармаш - це основний гравець в центрі, фігура, яка дуже важлива для «Динамо»?

- Гравець робить величезну фізичну роботу та атакує. Коли його не було, «Динамо» не вистачало мобільності. Якщо Гармаш в хорошій формі, якщо Ярмоленко в хорошій формі, коли Гусєв додає - це «кістяк», який необхідний для мобільності команди.

- У кого найбільші шанси на чемпіонство?

- Про шанси будемо розмовляти після наступної гри «Динамо» - «Шахтар». Якщо нічия, то я думаю, «Дніпро» вже 100% чемпіон. Якщо «Динамо» виграє, то буде важко наздогнати «Дніпро», а «Шахтар», якщо виграє, то у них будуть ще залишатися шанси. Я хочу, щоб Динамо виграло, щоб боролося за друге місце, яке необхідне для Ліги Чемпіонів. Ця гра буде дуже значуща в чемпіонаті.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров