Ґреґор Балажіц: "Наше завдання – щоденний прогрес"

Ґреґор Балажіц: "Наше завдання – щоденний прогрес"

189
Ґреґор Балажіц: "Наше завдання – щоденний прогрес"

На зборах в Туреччині Ґреґор Балажіц ділить номер з Ігорем Пластуном – своїм партнером по центру оборони в «Карпатах». Після переможного матчу проти «Кайрата» словенець запросив журналістів Інформаційного центру до себе в гості.

– Ґреґоре, у парі з Ігорем Пластуном ви виглядаєте зіграно і впевнено. Мабуть, не останню роль в цьому грає і спільне проживання на зборах?
– Звичайно! Якщо ми все разом робимо, то краще розуміємо один одного на полі. Для центральних захисників це особливо важливо.

Тренерський штаб вас так розселив чи ви самі?
– Ми самі, ми ж з Ігорем друзі. Не можемо жити один без одного (сміється).

– Чим займаєтеся у вільний час?
– Ми дуже любимо співати пісні наших фанатів, про Бандеру і Шухевича. А ще футбол дивимося по телевізору, спілкуємося на різні теми. Нам добре і дуже весело.

– Плани на вихідний вже маєте?
– Мабуть, підемо десь погуляємо. Треба відпочити, щоб на тренування були сили. Все-таки ми з Ігорем весь матч на полі провели...

– ... Проти непростого суперника. У рівному матчі «Карпати» знову виграли. За рахунок чого?
– Коли ми щільно граємо, то все вдається. Правда, в попередніх матчах були проблеми. І моменти нервові, і судді чудили... Сьогодні усе було нормально: і суперник, і арбітри. Ми грали досить компактно грали, непогано атакували. Це наша гра. Ну і реалізація моментів – це теж важливий фактор.

– Як би ти свою форму оцінив?
– Краще не це поки увагу не звертати. Наше завдання – щоденний прогрес. Важливо те, як ми будемо виглядати в чемпіонаті. Головне, щоб збори пройшли без травм і тренувальний процес був якісним. Тоді все буде добре.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форуме Обновить

Букмекер месяца
Рейтинг Букмекеров