"Карпати": Кополовець розвіює чутки

"Карпати": Кополовець розвіює чутки

120
"Карпати": Кополовець розвіює чутки
Фото - fckarpaty.lviv.ua

Усі футболісти «Карпат» були шоковані новиною, що розтиражувалася різноманітними веб-ресурсами. У ній було чітко і ясно написано, що найдосвідченіший гравець команди Михайло Кополовець вирішив покласти край своїй футбольній кар’єрі і піти в монастир.

«Міша, це правда?», «Відростиш бороду і виголиш тонзуру?», «Як же ми без тебе?» – улюбленцю львівської публіки не було проходу – йому і дзвонили, і писали, і питали. Мало того, джерело повідомило про те, що Кополовцем зацікавився англійський клуб «Саутгемптон», гравців якого називають "святими". Інтерес англійців викликали не так ігрові якості вінгера, як славнозвісне інтерв’ю Михайла, в якому він говорить про те, що каждої неділі ходить до церкви. Однак гравець дуже швидко заспокоїв і своїх партнерів, і уболівальників.

«Друзі, хочу всіх вас заспокоїти. Звичайно, монастирі я поважаю, бо є дуже віруючою людиною, але футбол не проміняю ні на що. Для того, щоб спілкуватися з Богом, не обов’язково сидіти в монастирі, адже він є в кожному з нас. Тож не хвилюйтеся, я залишаюся в улюбленому клубі» – написав Кополовець в коментарі під новиною на сайті, де вона і з’явилася. Авторам цього фейку пощастило, що в Михайла з почуттям гумору усе в порядку...

Окрім веселощів у п’ятницю карпатівці мали два виснажливі тренування. Зранку вони багато працювали з різноманітними нефутбольними м’ячами, а також відточували комбінації. А ввечері вони провели невелику двосторонню гру, після того, як виконали низку динамічних вправ.

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 1
  • Міську ми дуже тебе поважаем і любимо за твою відвертість ,а шутки ми всі розуміємо,КАРПАТИ ЧЕМПИОН,ти Міську поговори з Лукасом що б отямився бо буде пізно,тяжко піднімався але швидко може впасти,з повагою

    0+ 0- 0
    +-
    lllllll
  • Оставить комментарий на форуме Обновить

    Рейтинг Букмекеров