Главная Украинские Favbet Лига "Десна" розпочала підготовку до нового сезону - в очікуванні спаррингу та новачків
^

"Десна" розпочала підготовку до нового сезону - в очікуванні спаррингу та новачків

994

"Десна" розпочала підготовку до нового сезону - в очікуванні спаррингу та новачків
Официальный сайт "Десны"

"Десна" розпочала підготовку до нового сезону. Після невеликої перерви "Десна" відновила тренування. 1 серпня команда зібралася в Чернігові, на своїй тренувальній базі, інформує пресслужба клубу. На цьому етапі "Десна" займається в повному складі, але, звісно, до команди ще приєднаються потенційні новачки.

Нинішнє міжсезоння – не стандартне, досить коротке, відповідно і підготовка до старту нового сезону проходить в інтенсивному режимі. 6-го серпня підопічні Олександра Рябоконя проведуть контрольний поєдинок з командою "Динамо" (U-21), гра відбудеться на базі киян в Конча-Заспі. Також "Десна" проведе контрольні поєдинки 10-го, 11-го, 14-го та 15-го серпня. Про суперників буде повідомлено згодом.

До 6-го серпня "Десна" буде готуватися в Чернігові, а вже після гри з киянами почне базуватися в передмісті столиці – в спортивному комплексі "Кампа-Буча".

Читайте также: Межсезонье УПЛ-2020: команды, сборы, спарринги, планы

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения