Главная Украинские Favbet Лига Ігор Циганик: "Циганкова хотіли "Наполі", "Арсенал" та "Рома", але їх відлякує клаусула в 50 млн євро"
^

Ігор Циганик: "Циганкова хотіли "Наполі", "Арсенал" та "Рома", але їх відлякує клаусула в 50 млн євро"

2020

Ігор Циганик: "Циганкова хотіли "Наполі", "Арсенал" та "Рома", але їх відлякує клаусула в 50 млн євро"

Ведучий програми "Профутбол" Ігор Циганик в ефірі "Циганик Live" на Football Hub розповів про можливий трансфер Віктора Циганкова чи Віталія Миколенка з "Динамо" у Європу.

- За останні три роки було багато команд, які цікавилися Циганковим. Тут притання в тому наскільки "Динамо" готове продати свого футболіста? Продати свого лідера? Чи платоспроможні ці команди, щоб купити Циганкова.

Віктора називали другим Ярмоленком (і продовжують називати). З ним і без нього "Динамо" – це дві різні команди. Він може вигадати щось нестандартне, щось таке, що принесе команді необхідний результат.

Питання в іншому – у ціні на Циганкова! Колись я чув від Ігоря Суркіса, що цінник на Циганкова це 50 мільйонів. Я розумію, що ця сума прописана в контракті. "Динамо" готове до констриктиву, але, коли агенти дізнаються про цю клаусулу, то багато клубів просто відлякує ця ціна.

У Циганкова дуже хороша зарплата у "Динамо". Якщо кияни не пройдуть у Лігу Чемпіонів, то треба буде розвантажувати зарплатну відомість. Його хотіли "Наполі", "Арсенал", "Рома", але клаусула їх відлякує. Керівництво киян розраховували на його виступити на Євро, що тоді ціна збільшиться.

Зараз "Динамо" готове вести перемовини, але звертати увагу на 5 чи 10 мільйонів вони не стануть. Кияни готові продавати, бо є головні важилі: зарплата футболіста і необхідність наповнювати бюджет. Циганков – це та інвестиція, яка має спрацювати на користь "Динамо". Суркіс розуміє, що якщо продавати свого лідера, то продавати у хорошу команду з ТОП-5 ліг Європи.

Читайте также: Виталий Миколенко: "После перерыва "Ворскла" уже откровенно тянула до серии пенальти"

Якщо прийде хороша пропозиція від серйозної команди (наприклад, "Манчестер Сіті") по Миколенку, то "Динамо" буде розглядати варіант. Знаю, що скаути містян точно стежили (можливо, що не як першу опцію) за лівим захисником київського клубу.

Якщо буде серйозна пропозиція і сам футболіст захоче, то вдасться домовитися про гроші і ціна буде бульш-менш адекватна, то Циганков (чи Миколенко) зможе переїхати в іншу команду, - сказав Циганик.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения