Главная Украинские Favbet Лига Секретар спортивно-медичного комітету УАФ: "Футболісти, які захворіли, повернуться не скоро, це не буде два тижні"
^

Секретар спортивно-медичного комітету УАФ: "Футболісти, які захворіли, повернуться не скоро, це не буде два тижні"

970

Секретар спортивно-медичного комітету УАФ: "Футболісти, які захворіли, повернуться не скоро, це не буде два тижні"
ФК "Карпаты"

Секретар спортивно-медичного комітету УАФ Максим Бецко прокоментував ситуацію зі спалахом коронавірусу в "Карпатах".

"Людина, яка заразилася, здатна заразити велику кількість людей навколо себе. Така особливість цього вірусу. Не вдалося уникнути поширення всередині команди тими заходами, які застосовувалися. Але не можна говорити, що хтось в "Карпатах" був у цьому винен.

Я впевнений, що зараз не варто шукати винних. Я б вважав зараз всіх контактними і такими, що перебувають під загрозою того, що всі будуть позитивні.

До змагань допускаються лише ті спортсмени, які нормативними документами МОЗ вважаються здоровими, повністю вийшли з захворювання, навіть пройшли реабілітацію.

Отже спортсмени, які зараз хворі, повернуться до гри ще не скоро. Це не буде два тижні", - сказав Бецко в ефірі телеканалу "Футбол".

Нагадаємо, раніше Прем'єр-ліга скасувала матчі "Карпат" проти "Ворскли" і "Дніпра-1". Карпатівці офіційно підтвердили спалах коронавірусу в своєму клубі. Про ситуацію в таборі команди крім Прем'єр-ліги була також повідомлена Українська Асоціація футболу. Клуб ввів карантин на два тижні, повністю скасувавши будь-які тренування.

Читайте также: Глава Спортивно-медицинского комитета УАФ: "Ситуация у "Карпат" сложная, ведь клуб понес серьезные затраты на тестирование"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения