Главная Украинские Favbet Лига УПЛ: "Усі норми та вимоги було дотримано. "Карпати" зробили все чітко і правильно"
^

УПЛ: "Усі норми та вимоги було дотримано. "Карпати" зробили все чітко і правильно"

1565
УПЛ: "Усі норми та вимоги було дотримано. "Карпати" зробили все чітко і правильно"
Фото - "Карпаты"

Інформація у деяких ЗМІ про те, що, буцімто, "Карпати" проводили тести на COVID-19 в неакредитованій лабораторії не відповідає дійсності. Надалі ФК "Карпати" навмисно не дає жодних оціночних суджень і коментарів представників клубу, щоб не бути суб’єктивними, говорячи про здоров’я та життя людей. Ми лише даємо слово експертам та посадовим особам, які уповноважені коментувати непросту ситуацію, в якій опинився наш клуб.

Євген Дикий, виконавчий директор УПЛ

"Жодних зауважень чи додаткових рекомендацій з мого боку немає, оскільки, як на мене, "Карпати" зробили все чітко і правильно. Усі норми та вимоги "Карпатами" було дотримано – як тільки стало відомо про факт позитивних результатів тестів, львівський клуб повідомив усі необхідні відомства та органи".

Максим Бецко, секретар спортивного-медичного комітету УАФ

"У даній ситуації "Карпати" вчинили відповідно до медичного протоколу. Враховуючи те, що повідомлення клубу було оперативним та своєчасним, спільними зусиллями нам вдалося вжити усіх заходів для нерозповсюдження інфекції. Важливо, що алгоритм було дотримано, а медичний протокол не порушено".

Руслан Червак, генеральний директор Медичного центру "Medicover", офіційного медичного партнера ФК "Карпати"

"У цей складний час ми просимо не поширювати неправдиву інформацію щодо тестування, проведеного лабораторією "Медікавер". Хочемо підкреслити, що Львівська філія європейської мережі клінік "Медікавер" завжди суворо дотримується наказів МОЗ України, ліцензійована та акредитована згідно з вимогами українського законодавства та сертифікована одним із найвищих стандартів якості ISO".

"У Львові, з початку карантину, функціонували державні лабораторії, що першими отримали державні тест-системи та відповідно оприлюднювали результати, як правило, на 5 день після забору. Європейська мережа "Медікавер" закупила сучасні американські тест-системи для проведення тестування на COVID-19 з використанням методу ПЛР, які фахівцями визнаються одними з найкращих на ринку, через свою точність та швидкість. Результат дослідження видається пацієнту у максимально стислі терміни. Результати тестування "Медікавер" може оприлюднювати як самостійно, так і через державні лабораторії. Традиційно ми плідно співпрацюємо з Науково-дослідним Інститутом епідеміології та гігієни ЛНМУ імені Данила Галицького, який проводить тестування згідно із відповідним рівнем захисту для роботи з особливо небезпечними інфекціями згідно з Наказом МОЗ №1227 від 20.05.2020 року. Це унікальний та яскравий приклад успішного та взаємовигідного партнерства потужної Європейської мережі та ґрунтовної наукової установи в інтересах саме споживачів та здоров’я українського народу. Дотримання стандартів надання медичної допомоги при коронавірусній хворобі COVID-19 є пріоритетом для нашого закладу".

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения