Главная Украинские Favbet Лига В’ячеслав Заховайло: "Циганкову й іншим гравцям "Динамо" навіть не варто думати про трансфер в Європу"
^

В’ячеслав Заховайло: "Циганкову й іншим гравцям "Динамо" навіть не варто думати про трансфер в Європу"

1728

В’ячеслав Заховайло: "Циганкову й іншим гравцям "Динамо" навіть не варто думати про трансфер в Європу"
xsport

Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло прокоментував чергову травму Циганкова, а також оцінив перспективи Віктора та інших гравців "Динамо" перейти до європейських клубів.

- Шкода, що вибув Циганков. Віктор щоразу травмується, коли починаються великі навантаження. На це питання повинні дати відповідь медики та сам гравець. Скажу, що цей нюанс не прикрашає його профайл для клубів, які шукають підсилення. Ушкодження Циганкова вже входить у звичку. Це сильно впливає на його долю, якщо Віктор узагалі розглядає можливість переходу в європейські чемпіонати.

На даний момент я не бачу причин, навіщо київському клубу продавати Циганкова, а самому гравцю залишати гранд українського футболу. Йому та іншим гравцям "Динамо" навіть не варто думати про трансфер в Європу. Замислитись треба лише тоді, коли прийде серйозна пропозиція.

З тим рівнем гри і результатами сподіватися на зацікавленість з боку європейських клубів гравцям "Динамо" не доводиться. Ніхто за них великих грошей не заплатить. Для цього потрібно впевнено грати в Лізі чемпіонів, – заявив В’ячеслав Заховайло в коментарі "Рейтингу Букмекерів".

Нагадаємо, що днями стало відомо про те, що Віктор Циганков розтягнув м’яз і повернеться тільки в середині червня.

Читайте также: В'ячеслав Заховайло: "У "Динамо" залишилися уламки ідей від різних тренерів та різних поглядів на футбол"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
13 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения