Главная Украинские Favbet Лига УПЛ: вікове обмеження 18 - 60 років - обов'язкове до виконання
^

УПЛ: вікове обмеження 18 - 60 років - обов'язкове до виконання

1205

УПЛ: вікове обмеження 18 - 60 років - обов'язкове до виконання
Фото - УПЛ

Українська Прем’єр-Ліга на своєму сайті розмістила офіційне звернення:

Учора, у деяких ЗМІ з’явилася інформація, що хоча МОЗ і рекомендувало обмежити доступ на стадіон особам старшим 60 років, але в протоколі, який отримали клуби Ліги, такої вказівки немає.

Шановні представники ЗМІ, доводимо до Вашого відома, що кожен клуб отримав два протоколи для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професіональних футбольних клубів в умовах карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Перший протокол був безпосередньо від МОЗ — "Постанова Головного державного санітарного лікаря України".

Другий протокол стосується організаційних питань, де вже з боку УАФ та УПЛ більш детально були розписані технічні аспекти організації, підготовки та проведення матчу в умовах карантинних обмежень, за участі не більше 200 учасників.

Наголошуємо, що обидва протоколи є обов’язковими для виконання!

Українська Прем’єр-Ліга звертається до всіх представників ЗМІ з проханням не спекулювати на темі підготовки до поновлення змагань в УПЛ та публікувати лише перевірену та достовірну інформацію. Ми всі маємо бути зацікавленні в якомога швидшому відновленню змагань Favbet Ліги та вдалому завершенню змагань без зайвих ексцесів, - говориться у повідомленні.

Читайте нас в мессенджерах

теги: Favbet Лига
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения