Главная Украинские Favbet Лига Роман Санжар: "Відновлення сезону 6-го червня для "Карпат" було б більш прийнятним"
^

Роман Санжар: "Відновлення сезону 6-го червня для "Карпат" було б більш прийнятним"

995

Роман Санжар: "Відновлення сезону 6-го червня для "Карпат" було б більш прийнятним"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Головний тренер "Карпат" Роман Санжар розповів офіційному сайту про останні новини з табору команди та спростував некоректну інформацію, що з’явилась у деяких ЗМІ.

– Досі не визначено дату відновлення чемпіонату. Розглядаються варіанти рестарту 30-го травня або 6-го червня. Відсутність конкретики якимось чином коригує план підготовки команди?

– Ні, адже в обох варіантах необхідно в деяких аспектах форсувати підготовку. Сказав би навіть, що відновлення сезону 6-го червня для "Карпат" було б більш прийнятним, адже наша команда чи не найпізніше серед учасників УПЛ відновила тренування після виходу з карантину. В нашому випадку додатковий тиждень підготовки точно не буде зайвим.

Читайте также: Роман Санжар: "Ситуация в "Карпатах" поменялась - игроки и тренерский штаб пройдут тестирование"

– Яка кадрова ситуація в команді?

– Не приступив до тренувань наразі наш капітан, Дмитро Кльоц. Важко назвати точні терміни його повернення в обойму, але хочеться бути оптимістом – якщо відновлення проходитиме ефективно, до поєдинку з "Дніпром" сподіваємось бачити Дмитра в основній обоймі.

– У деяких ЗМІ днями з’явилась інформація про, буцімто, "ультиматум з боку тренерського штабу й футболістів до керівництва клубу"...

– Перед поверненням з карантину до роботи у нас накопичилось чимало серйозних питань, але вирішувались вони аж ніяк не в ультимативній формі, а у формі цивілізованого спілкування. Конструктивно шукали вихід із ситуації, і знайшли його, не вдаючись до жодних так званих "ультиматумів". Ситуація стабілізується, тож запевняю – наші думки зосереджені виключно на робочому процесі та якісній підготовці до відновлення чемпіонату.

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения