Главная Украинские Favbet Лига Ігор Бурбас: "Рестарт УПЛ змістять не через проблеми тестування, треба узгодити з МОЗ збільшення квоти людей на стадіоні"
^

Ігор Бурбас: "Рестарт УПЛ змістять не через проблеми тестування, треба узгодити з МОЗ збільшення квоти людей на стадіоні"

956

Ігор Бурбас: "Рестарт УПЛ змістять не через проблеми тестування, треба узгодити з МОЗ збільшення квоти людей на стадіоні"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Журналіст каналів "Футбол" Ігор Бурбас розповів про причини перенесення запланованої дати рестарту УПЛ. Раніше, нагадаємо, повідомлялося, що рестарт УПЛ, швидше за все, відкладуть з 30 травня на 6 червня.

"Рестарт УПЛ змістять не через проблематику тестування, а через замалу кількість людей, якій дозволено перебувати на стадіоні. На вимогу Кабміну їх має бути максимум 50. Делегації команд, судді, транслятори - це мінімум 200. Зараз узгоджують з МОЗ збільшити квоту. Ця вся бюрократія займає час", - написав Бурбас у своєму Twitter.

Читайте также: Ігор Бурбас: "Дніпро-1" із "Зорею" під час карантину зіграли двосторонку і ніякого натяку на скандал"

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения