FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Блохін, Бєланов та Шевченко звернулися до Верховної Ради з відкритим листом
^

Блохін, Бєланов та Шевченко звернулися до Верховної Ради з відкритим листом

11443

Блохін, Бєланов та Шевченко звернулися до Верховної Ради з відкритим листом
Фото - igor.belanov1986

Три володаря "Золотого м’яча" - Олег Блохін, Ігор Беланов та Андрій Шевченко в Facebook звернулися до Верховної Ради з відкритим листом, який ми також пропонуємо вашій увазі.

- Голові Верховної Ради України
Разумкову Д.О.
Народним депутатам
Верховної Ради України​

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Дмитре Олександровичу,
шановні народні депутати Верховної Ради.
Висловлюємо вам нашу глибоку повагу
та просимо звернути увагу на наступне.

Ми із сумом спостерігаємо, як протягом вже більш ніж двох років триває масштабна інформаційна війна проти Української асоціації футболу (далі – УАФ). Однією з головних тем для маніпуляцій в рамках цієї брудної кампанії стала державна програма з розвитку футбольної інфраструктури України.

Зі створенням наприкінці минулого року у Верховній Раді Тимчасової спеціальної слідчої комісії (далі – ТСК) ми сподівалися, що народні депутати у співпраці з правоохоронними органами вивчать всі аспекти реалізації цієї програми та дадуть чіткі відповіді на питання: чи мали тут місце зловживання, чи всі звинувачення на адресу УАФ були надумані.
Тому ми свідомо не коментували діяльність ТСК з моменту ії створення, щоб наша позиція не була розцінена, як тиск на членів ТСК Верховної Ради.

Читайте также: Андрій Павелко: "Рішення щодо терміну нового контракту з Андрієм Шевченком ухвалюватиме Виконком УАФ"

Ми щиро сподівалися, що півроку – достатній строк, щоб розібратися у проблемі. Однак, протягом шести місяців роботи ТСК склалося враження, що метою роботи комісії було не встановлення істини, а створення нового інструменту для маніпуляцій по цій темі.

Про це свідчать і останні заяви окремих народних депутатів, які ставлять політичні інтереси вище інтересів українського футболу. Маємо серйозні побоювання, що для декого важливіше саме існування такої комісії, як технології для нових маніпуляцій, а не об’єктивні результати її роботи.

Тому просимо вас за жодних обставин не допустити політизації роботи ТСК та виключити політику, як таку, з цього питання при розгляді пропозиції щодо продовження роботи комісії.

З повагою,
Олег БЛОХІН
(володар "Золотого м’яча" кращому гравцю Європи-1975),

Ігор БЄЛАНОВ
(володар "Золотого м’яча" кращому гравцю Європи-1986),

Андрій ШЕВЧЕНКО
(володар "Золотого м’яча" кращому гравцю Європи-2004)

Голові Верховної Ради України ...

Опубликовано Игорем Белановым Вторник, 19 мая 2020 г.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения