Главная Украинские Favbet Лига Роман Санжар: "Провели продуктивну роботу за 21 день турецьких зборів"
^

Роман Санжар: "Провели продуктивну роботу за 21 день турецьких зборів"

361

Роман Санжар: "Провели продуктивну роботу за 21 день турецьких зборів"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Головний тренер "Карпат" Роман Санжар прокоментував результат контрольного матчу з "Динамо" Брест і підвів підсумок зборів у Туреччині.

"Сьогоднішній наш суперник був майстерним, "Динамо" додало наприкінці гри. Ми зробили заміни, адже я хотів надати ігрову практику нашим молодим хлопцям на фоні такої команди, але десь прогавили гравців "Динамо" та пропустили голи. Розберемо наші помилки та у майбутньому намагатимемось їх уникати. Хочу, щоб гравці зрозуміли: навіть на зборах, маючи перевагу в матчі, не потрібно втрачати концентрацію, тому що будь-який майстерний суперник може цим скористатись. Добре, що це сталось у спарингу, адже результат у товариських зустрічах для нас не є таким важливим, та найголовніше, щоб футболісти саме в грі пережили ось такі моменти та запам’ятали на майбутнє, що розслаблятись не можна. Основну частину поєдинку ми домінували на футбольному полі, а згодом віддали ініціативу, пропустили голи, могли ще й програти, але добре, що Кудрик відбив пенальті".

"Вважаю, що ми провели продуктивну роботу за 21 день турецьких зборів. Найбільше я задоволений тим, що ніхто з гравців не отримав серйозного ушкодження. У нас були хороші спаринги, я побачив у ділі нашу молодь, ми провели достатньо великий об’єм праці, тому зборами я задоволений", - цитує Санжара офіційний сайт "Карпат".

Читайте также: Роман Санжар: "Планирую подписать игроков еще на 2-3 позиции"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме