FootBoom ⚽ Турниры Украинские Favbet Лига Олексій Хахльов: "Готовий поділитися з "Карпатами" досвідом створення нової команди"
^

Олексій Хахльов: "Готовий поділитися з "Карпатами" досвідом створення нової команди"

1371

Олексій Хахльов: "Готовий поділитися з "Карпатами" досвідом створення нової команди"

Колишній президент "Вереса" Олексій Хахльов підтримав ідею перетворення "Карпат" в народний клуб.

"ПРО НАРОДНИЙ КЛУБ!

Щиро вітаю всю футбольну спільноту України з надважливою подією - створенням на базі ФК "Карпати Львів" Народної команди!

Сподіваюся, що учасникам вдасться забезпечити відкрите проходження алгоритму спільнодії в процесі заснування Народної команди. А також залучити всіх небайдужих до долі "Карпат" для створення успішного футбольного проекту в сучасних українських реаліях.

Не в правилах хорошого тону давати поради без прохання. Але відчуваю себе дотичним до популяризації ідеї "народності" в українському футболі. Тому, як на мене, важливо поставити акцент на створенні саме КЛУБУ, а не КОМАНДИ!

Ми рухаємося в пошуку оптимальної моделі функціонування професійного футбольного клубу. У нас на Рівненщині знайшли компроміс у юридичній формі - публічне акціонерне товариство. Будемо у Народний Клуб "Верес" Рівне реалізовувати формат об’єднання - громада, бізнес, влада.

Надзвичайно радий, що шляхом створення Народного Клубу вирішив також піти такий потужний бренд як ФК "Карпати". Готовий, при необхідності, прийняти участь в обміні досвідом.

Разом - ми сила!", - написав Хахльов у себе в Facebook.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения