Главная Украинские Favbet Лига Олександр Поздєєв: "Хотілося спробувати себе у якості тренера, спробувати втілити свої задуми"
^

Олександр Поздєєв: "Хотілося спробувати себе у якості тренера, спробувати втілити свої задуми"

483
Олександр Поздєєв: "Хотілося спробувати себе у якості тренера, спробувати втілити свої задуми"
Фото - Виктора Перегняка

Олександр Поздєєв, який нещодавно завершив професійну кар’єру гравця та став тренером молодіжної команди "Колос" U-19, розповів прес-службі клубу як вирішив повісити бутси на цвях та розпочати тренерський шлях:

— У мене були проблеми з коліном, тому вирішив завершити грати на високому рівні. Звісно, було важко прийняти таке рішення, адже я живу футболом, я люблю цей вид спорту. І для мене це не тільки робота, а і задоволення, і змагання. У багатьох професіоналів футбол стає роботою, а для мене футбол завжди залишається спортом, тому рішення давалося важко. Психологічно важко було.

Читайте также: Капітан "Колосу" Олександр Поздєєв через травму завершив кар’єру

З іншого боку, я почав вже думати про тренерську кар’єру. Я з натхненням подумав, що у мене буде можливість реалізувати себе на цьому цікавому шляху. Я вважаю, що за великим рахунком, я в повній мірі не зміг себе реалізувати у якості футболіста — це на мій особистий погляд. А тренерство — це більш творча та креативна професія, де можна реалізувати свої ідеї.

Я не бачу себе в іншій галузі, я хочу бути у футболі. Скажу, що у мене специфічний погляд на футбол, я маю на увазі з огляду на український футбол. Тому мені хотілося спробувати себе у якості тренера, спробувати втілити свої задуми. До того ж, це робота з людьми, ось зараз буде робота з молоддю.

Читайте также: "Джуніорс" (Шпитьки) розраховує на Олександра Поздєєва

— Як виник варіант з молодіжкою "Колоса"?

— Керівництво "Колосу" мені запропонувало попрацювати з другою командою U-19. Основний колектив Ю-19 грає у Чемпіонаті України, а мої хлопці будуть виступати у чемпіонаті Києва. Якщо у мене вийде зробити хоча б одного гравця кращим, ніж він був, в плані і як людину, і як футболіста, то можна буде вважати, що я вже якусь частину своєї роботи виконав, і виконав її добре.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме