Главная Украинские Favbet Лига Як футболісти "Львова" тренуються в Туреччині
^

Як футболісти "Львова" тренуються в Туреччині

598
Як футболісти "Львова" тренуються в Туреччині
Фото - "Львов"

Гравці та тренерський штаб ПФК "Львова" зараз на навчально-тренувальному зборі в Туреччині. Туди команда прибула ще 24 січня.

Поки в гравців в розкладі дворазові тренування. Починаються вони о 9:25. Погода в Сіде, де зупинилася команда, доволі сприятлива для роботи на полі. Тим більше, що це натуральне покриття, яке так люблять футболісти.

Перше тренування передбачає бігову роботу, вправи на витривалість та координацію – все те, що знадобиться футболістам у другій половині сезону. Загалом тренування триває до двох годин. В цей час футболісти працюють і з м’ячем.

Друге тренування у команди відбувається вже по обіді. Вона теж на полі.

Додамо, що у клубі слідкують за фізичним станом футболістів. А також їх вагою. Тому кожного ранку футболісти йдуть на обов’язкове зважування. Тож на тих, хто не вкладається у вагу, очікує спеціальне меню. Воно допоможе швидше скинути зайві кілограми, але не позначиться на продуктивності футболістів під час тренувань та згодом на полі.

У такому режимі команда займатиметься до 3 лютого. На цей день запланований товариський матч проти сербської "Воєводини". Ще чотири спаринги команда зіграє 5, 7, 9 та 11 лютого.

Читайте также: Офіційно: Жоель Бопесу - гравець "Львова"

теги: "Львов"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме